Война продлится до 2026 года, россияне планируют дойти до Днепра и Харькова?

0

Война продлится до 2026 года, россияне планируют дойти до Днепра и Харькова?Немецкий Bild опубликовал статью о том, что война будет продолжаться как минимум до 2026 года и к тому времени россияне планируют дойти до Днепра и Харькова.

Далее текст на языке оригинала

Якщо коротко:

  1. Чи може російський генштаб планувати щось подібне? Звичайно, може. Але, як і всякі подібні плани, вони будуть стикатися з реальністю.
  2. Реальність така, що Путін, як показала вчорашня прес-конференція, справді знаходиться в ілюзорному світі і йому скучно говорити про вакцини та ціни. Він хоче жити в геополітичних ілюзіях і подібних планах. Проте, реальність завжди наздоганяє ілюзію.
  3. Отже, яка головна ціль Путіна? Його головна ідея-фікс, як я це вже писав і раніше, стати третім полюсом поруч з Китаєм та США. І він вважає, що конвенційна війна в Україні дасть йому таку можливість. Поки всі потуги Росії зводяться до одного: до спроб створювати іншим проблеми і потім, на цих проблемах маніпулювати. І тут є один позитивний момент для нас: це розуміють всі в світі і за майже два роки війни, Путіну поки не вдалось створити жодної додаткової точки напруги. Точніше, і у випадку з Нігером, і у випадку з Хамасом, Путін пробував наздогнати ситуацію, але йому не вдалося нічого. І навіть референдум в Венесуелі, поки не приніс потрібних дивідендів. Поки традиційна гра Путіна на підняття ставок не приносить потрібних йому переляків зі сторони противників. А ядерний шантаж поки взагалі не працює.
  4. Якщо ми говоримо про воєнні дії в Україні, то головна задача – вихід на кордони Донецької та Луганської областей. Гранд-ідея – Одеса. Тому генштаб , звичайно буде пропонувати такі плани.
  5. Чи є ці плани хоч трохи реалістичними? Станом на зараз точно ні. За яких умов вони можуть здійснитися? Лише за умови втрати підтримки Заходом і початком внутрішньої політичної та управлінської кризи. Вірогідність і першого , і другого невисока. Тому – не рефлексуйте.
Читайте також:  Олег Филоненко - 29-летний воин из Киевщины погиб на Запорожье - фото

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь