Вибираємо щоденник для школярів

0

Щоденник учневі купується щорічно. Які функції він виконує?

• Дозволяє мати перед очима розклад уроків. По-перше, дитина точно розуміє, які і коли має уроки на тижні. По-друге, написаний від руки розклад допомагає бачити домашнє завдання на потрібний день.

Шкільний щоденник повідомляє батьків про успішність та поведінку школяра. Вчитель не дзвонитиме кожному батькові, щоб розповісти, як пройшов черговий тиждень.

• Використовується для виклику батьків до школи (при неправильній поведінці, хуліганстві, низькій успішності), повідомляє про збирання грошей на потреби класу, екскурсії.

• Показує вчителеві, чи отримано інформацію батьками. Вони ставлять на сторінці свій підпис наприкінці кожного тижня.

Як вибрати щоденник

Існує дві версії цього аксесуара: для учнів початкової школи та старшокласників. Перший вид барвистіший, але спрощений усередині. Другий має додаткові сторінки з формулами, картою країни, цікавою інформацією у галузі науки.

  1. Обкладинка

Якщо вона м’яка, то виріб виявиться легшим за вагою. Тверда обкладинка стирається менше, але тут велика кількість яскравих художніх фрагментів зовні. Це призводить до подорожчання виробу.

  1. З’єднання елементів

Повинна бути якісна прошивка, щоб сторінки, з’єднані блоками, не вилетіли в середині року. Додатково робиться надійне проклеювання.

  1. Розліновка

Шість смужок під уроки щодня – цілком підходить для 1-4 класів. А далі краще мати по 8 смужок, щоб записувати додаткову інформацію щодо факультативів, гуртків, змін у шкільному графіку. У спеціалізованих школах, де з деяких дисциплін задають більше, ніж у звичайній програмі, краще залишити 2 рядки на математику, іноземну мову або інший профільний предмет.

  1. Формат

Якщо щоденник у щільній обкладинці, він носиться у такому вигляді. М’який аналог поміщають у прозору або кольорову обкладинку. Добре, коли він має класичні розміри, щоб не довелося їздити із щоденником і підбирати відповідний варіант обкладинки по магазинах канцтоварів.

Читайте також:  Мисак Хідірян - конвертатор і обнальщік пов'язаний з "ДРН" та РФ зачищає інтернет в надії врятуватися від санкцій РНБО

  1. Сторінка для написання прізвища, імені, по-батькові вчителів-предметників

Це допомагає самим учням правильно звертатися до викладачів. А якщо батько чи мати школяра хоче віч-на-віч переговорити з учителем, то заздалегідь знатимуть, як чемно звернутися.

  1. Невелика, але важлива дрібниця – нумерація сторінок

Такий девайс потрібен школярам, ​​які мають погану поведінку та низьку успішність. Напевно, вчителі записуватимуть свої зауваження. А вирвати сторінку не вдасться, бо порушиться порядок нумерації.

Ми розглянули всі функції щоденника. Завдання батьків – вибрати відповідний тип шкільного «помічника». Зробити це можна онлайн у магазині «Палей».

Залишити відповідь