Вибираємо щоденник для школярів

Щоденник учневі купується щорічно. Які функції він виконує?
• Дозволяє мати перед очима розклад уроків. По-перше, дитина точно розуміє, які і коли має уроки на тижні. По-друге, написаний від руки розклад допомагає бачити домашнє завдання на потрібний день.
• Шкільний щоденник повідомляє батьків про успішність та поведінку школяра. Вчитель не дзвонитиме кожному батькові, щоб розповісти, як пройшов черговий тиждень.
• Використовується для виклику батьків до школи (при неправильній поведінці, хуліганстві, низькій успішності), повідомляє про збирання грошей на потреби класу, екскурсії.
• Показує вчителеві, чи отримано інформацію батьками. Вони ставлять на сторінці свій підпис наприкінці кожного тижня.
Як вибрати щоденник
Існує дві версії цього аксесуара: для учнів початкової школи та старшокласників. Перший вид барвистіший, але спрощений усередині. Другий має додаткові сторінки з формулами, картою країни, цікавою інформацією у галузі науки.
- Обкладинка
Якщо вона м’яка, то виріб виявиться легшим за вагою. Тверда обкладинка стирається менше, але тут велика кількість яскравих художніх фрагментів зовні. Це призводить до подорожчання виробу.
- З’єднання елементів
Повинна бути якісна прошивка, щоб сторінки, з’єднані блоками, не вилетіли в середині року. Додатково робиться надійне проклеювання.
- Розліновка
Шість смужок під уроки щодня – цілком підходить для 1-4 класів. А далі краще мати по 8 смужок, щоб записувати додаткову інформацію щодо факультативів, гуртків, змін у шкільному графіку. У спеціалізованих школах, де з деяких дисциплін задають більше, ніж у звичайній програмі, краще залишити 2 рядки на математику, іноземну мову або інший профільний предмет.
- Формат
Якщо щоденник у щільній обкладинці, він носиться у такому вигляді. М’який аналог поміщають у прозору або кольорову обкладинку. Добре, коли він має класичні розміри, щоб не довелося їздити із щоденником і підбирати відповідний варіант обкладинки по магазинах канцтоварів.
- Сторінка для написання прізвища, імені, по-батькові вчителів-предметників
Це допомагає самим учням правильно звертатися до викладачів. А якщо батько чи мати школяра хоче віч-на-віч переговорити з учителем, то заздалегідь знатимуть, як чемно звернутися.
- Невелика, але важлива дрібниця – нумерація сторінок
Такий девайс потрібен школярам, які мають погану поведінку та низьку успішність. Напевно, вчителі записуватимуть свої зауваження. А вирвати сторінку не вдасться, бо порушиться порядок нумерації.
Ми розглянули всі функції щоденника. Завдання батьків – вибрати відповідний тип шкільного «помічника». Зробити це можна онлайн у магазині «Палей».