Як налаштувати новий Айфон?

0

Кожен прихильник техніки Apple мріє поповнити свою колекцію потужним та функціональним пристроєм. Придбавши його в спеціалізованому магазині Appleroom, власник зможе успішно перейти до експлуатації, та спочатку, він має налаштувати гаджет. Як це зробити? Розглянемо на прикладі Айфон 13.

Інформація, що наведена нижче, безумовно, буде корисною для споживача, який нещодавно перейшов на IOS. Проте, навіть досвідченому власнику техніки Apple можна почерпнути кілька цікавих ідей.

З чого почати? Спочатку слід перенести всі дані зі старого Айфону на новий. Натиснувши на «швидкий початок» це можна зробити максимально оперативно. Даний пункт з’являється після першого включення телефону, коли споживач обирає мову та регіон. Якщо смартфон версії ios не менше 11, то для передачі інформації його достатньо притиснути до Айфона 13. Пропустили даний етап? Не проблема, його легко запустити вручну, скориставшись налаштуванням телефону. Тут знадобиться пароль від минулого гаджета.

Що варто врахувати до початку користування Айфоном

Коли гаджет вмикаєш перший раз, він дозволяє ознайомитися з усіма наявними функціями. Це дуже актуально на початку, та згодом створює незручності. Не біда! Зайві конфігурації вимикаються в налаштуваннях. Що зазвичай «прибирають» споживачі:

  • Підняття для активації – телефон одразу вмикається, коли його береш у руки. Гаджет увімкнеться, якщо його взяти в руки, щоб потім покласти до сумки чи у кишеню. Він зреагує навіть, якщо до нього випадково доторкнутися в кишені.
  • Натискання клавіш – характерний звук, що виникає під час друкування повідомлень. Якщо він не подобається, варто зазирнути до меню «звуки й тактильні сигнали».

Вводити пароль щоразу – не дуже зручно, тому не вимикайте функцію FaceID.

Особливості підзарядки Айфон 13

Чого тільки не розказують про правильну зарядку гаджета. Одні користувачі вважають, що не варто доводити телефон до повного розряджання. Інші навпаки переконують, що потрібно робити тільки так і саме так. І вони частково праві. Це було потрібно в часи, коли гаджети мали пам’ять ємності.

Читайте також:  После приглашения Зеленского в Украину начали пускать российских пропагандистов

Зараз все дуже і дуже просто. Заряджати смартфон можна в будь-який час. Це не вплине на термін експлуатації батареї. Для неї важливим є тільки кількість циклів. Щоб вона прожила довше, слід обирати оригінальну зарядку. Також можна скористатися пристосуванням Made for iPhone. Така зарядка не зашкодить телефону.

Залишити відповідь