Як не придбати підроблену горілку Фінляндія

0

В Україні цей горілчаний бренд вважається преміальним. Справа не у високій вартості напою, а в його споживчих якостях, а вони дійсно вражають. Горілка п’ється напрочуд легко, і ви завжди можете знайти улюблений ягідно-фруктовий смак.
Як відомо, велика популярність має і свої недоліки, оскільки така продукція є мішенню для виробників підробок. Фінська горілка не виняток, а оскільки коштує вона недешево, варто знати, як захистити себе від придбання фальсифікату.

Вартість

Критерій, який працює практично завжди. Плануючи придбати горілку, варто попередньо дізнатися, скільки коштує Finlandia в Україні потрібного вам об’єму та смаку. Для аналізу краще використовувати відомі та популярні майданчики, ціни на них будуть практично однаковими, на що й потрібно орієнтуватися.
Якщо вам трапилася пляшка з помітно меншим цінником, краще відмовитися від придбання.

Зробіть огляд пляшки

Оригінальний посуд можно вважати проявом творчості, з великою кількістю гравіювання на поверхні та з якісною етикеткою.

Розрізняють декілька поколінь дизайну пляшки:

  1. Класична форма з назвою «Заморожений лід» була розроблена в 1970 році дизайнером Тапіо Віркала. Дрібне рифлення на всій поверхні пляшки робить її схожою на бурульку, а етикетка містила зображення оленів, які б’ються на фоні червоного сонця. Цей дизайн проіснував без змін до 2000 року.
  2. Єдине виключення — паперова етикетка, яка в 1998 році була замінена на лаковий напис. Це була пропозиція фірми Hansen Desing (США). Сама пляшка також зазнала деяких змін у гравіюванні, але не на концептуальному рівні.
  3. Більш кардинальна зміна дизайну відбулася у 2003 році, коли був прийнятий варіант, запропонований місцевим промисловим дизайнером Гаррі Коскіненом. Цей дизайн отримав назву «Кришталевий лід» і містив менше число, але глибше гравіювання.
  4. Нарешті, у 2011 році бренд змінив дизайн на творіння того ж дизайнера, якому допомагала молода команда однодумців. Цей витвір мистецтва назвали «Лід, що тане» із хвилястими вертикальним рифленням, яке справді нагадує струмки води.
Читайте також:  Андрій Стріхарський як "слуга" аферист організував будівельну піраміду (за матеріалами кримінальних справ)

 

Фальсифікатори зазвичай використовують пляшки більш простої форми, бо скопіювати оригінальну досить важко.

Кришка

Вона має бути пластиковою, із круговим написом Finlandia. Крім того, обов’язковою умовою є наявність дозатора, який містить захисний клапан. Без дозатора можна знайти хіба що пляшки мінімального об’єму. У підробок дозатор відсутній, оскільки він здорожчує вартість кінцевого продукту.

Інші ознаки

Зверніть увагу на акцизну марку: вона має бути цілою, без ознак, що із нею проводилися якісь маніпуляції. Написи мають бути чіткими, якщо шрифт розмитий, це, швидше за все, підробка.
Якщо ви подивитеся на етикетку, то побачите, що вона напівпрозора. Це помітно на пляшках з усіма смаками, які є в наявності в інтернет-маркеті МАУДАУ. В оригінального напою етикетка наклеєна ідеально рівно, без видимих слідів клею, із чітким шрифтом.
Останню перевірку проводять уже під час дегустації: справжня горілка Фінляндія п’ється легко, а якщо ви відчуваєте синтетичні добавки — це фальсифікат.

Залишити відповідь