Як переслати гроші з картки на картку: порівняння різних інструментів для здійснення транзакцій

0

За допомогою смартфона чи планшета сьогодні можна переслати гроші з картки на картку кількома кліками. Надзвичайна ситуація сьогодення посприяла розширенню інструментів дистанційних цифрових платежів, таких як облікові картки і програми для електронних транзакцій. Але не всі методи є однаковими. Тому потрібно порівняти їх, вивчаючи комісію, курси валют, а також переваги та обмеження.

Як переслати гроші з картки на картку за допомогою банківського переказу: переваги та недоліки

Спочатку пандемія, а потім війна змусили багатьох людей знаходитися на великих дистанціях один від одного. Це сприяло поширенню використання дистанційних транзакцій для забезпечення різноманітних потреб.

Ніколи раніше не було такого буму цифрових платежів, а також обміну грошима між фізичними особами, як зараз. Одним зі зручних та гнучких способів надсилання та отримування грошей віддалено є електронні банківські рахунки.

Перекинути з карти на карту необхідну суму швидко та легко з будь-яких мобільних пристроїв. Але ваш номер та номер отримувача повинен бути прив’язаний до поточного рахунку. Електронні банківські послуги дозволяють здійснювати такі операції, як нарахування зарплати та грошові перекази. Зазвичай вони пов’язані з IBAN. Однак для керування платіжками завжди необхідно активувати поточний рахунок в установі, яка видає картку.

Головні переваги цього інструменту:

  • транзакції майже завжди безкоштовні, тому що входять у вартість комбінованого поточного рахунку;

  • грошові перекази здійснюються миттєво на поточний рахунок, пов’язаний з карткою;

  • карткою та рахунком можна керувати з одного додатка.

Однак саме електронна картка створює серйозні обмеження щодо поточного рахунку: у магазинах ви можете платити лише карткою, суміщеною з рахунком. Крім того, у багатьох випадках однорангова передача можлива лише між користувачами однієї кредитної установи. Всі інші залишаються осторонь.

Читайте також:  Дану Ярову та її "Мрію" фінансує Пашинський в обмін на лобізм

Особливості використання мобільних додатків для того, щоб переслати гроші з картки на картку: що треба знати споживачам

Переказ з картки на карткуСкинути гроші з картки на картку легко за допомогою різноманітних мобільних додатків. Програми для здійснення міжнародних переказів, у тому числі й з Польщі в Україну, гнучкі та економічні.

Є додатки, які дозволяють обмінювати гроші, вони корисні для уникнення ручного доставлення готівки між віддаленими людьми й не тільки. Їх можна використовувати, наприклад, для невеликих платежів між друзями або для поділу рахунку в піцерії (так звані однорангові транзакції) та для збору коштів на спільну мету.

Це надзвичайно економічний і гнучкий інструмент. Лише за кілька кліків потрібна сума перераховується на картку з одного пристрою на інший, зазвичай між смартфонами чи планшетами. Ось головні переваги застосунків:

  • відсутність електронних гаманців та інших формальностей

  • швидкий розрахунок вартості транзакції:

  • немає денного або місячного ліміту платежів;

  • для перерахування сум не потрібно мати зв’язки з банком.

Таким чином, нема потреби підключати додаток до кредитної картки або поточного рахунку, хоча це можливо.

Щоб дізнатися про характеристики усіх інструментів, треба дуже уважно прочитати умови використання. Наприклад, у застосунку Rebell Pay https://www.rebellpay.com/ можна об’єднати декілька банківських карток та перекинути з карти на карту свої фінанси. Також ви можете при необхідності миттєво підтримати свою родину або друзів. Сервіс дає можливість переказувати гроші з карти на карту за лічені хвилини.

Залишити відповідь