Як вибрати одноразову pod систему?

0

Ви шукаєте спосіб нарешті кинути цю неприємну звичку куріння? Хіба не було б чудово нарешті сказати колегам, близьким і рідним, що ви нарешті кинули палити назавжди? Одноразові pod системи які  пропонує бренд Volini https://volini.com.ua/ — це новий механізм у сфері електронних сигарет, який допомагає тисячам людей кинути палити.

Ось 3 короткі поради щодо того, як вибрати правильний одноразові pod системи, який допоможе вам відмовитися від нікотину. Одноразові pod системи пройшли довгий шлях від свого першого створення. Найстаріші версії були химерними та ненадійними. Часи змінилися, і завдяки збільшенню попиту та частки ринку одноразові pod системи тепер мають якість виготовлення, яку очікують вейпери, тепер створюючи надійні, міцні та ароматні пари нікотину, які допомагають приборкати тягу до нікотину.

Ми протестували сотні брендів одноразових вейп-пристроїв і звузили для вас вибір на основі часу роботи батареї, смаку та якості виготовлення одноразових pod систем. Ось кілька порад щодо того, як вибрати найкращий одноразовий вейп відповідно до ваших потреб.

1. РЕСУРС БАТАРЕЇ

Більшість одноразових pod систем схожі за розміром і формою. Вони створені, щоб поміститися в кишені та невеликі сумки, зосереджуючись на дискретності та зручності. Найкращі бренди одноразових вейп-ручок приділяють особливу увагу «терміну служби батареї» своїх одноразових вейп-пристроїв.

Термін служби батареї одноразових pod систем вимірюється в «затяжках». Цей посібник є загальною рекомендацією для всієї галузі, оскільки затяжки важко виміряти та можуть сильно відрізнятися залежно від користувача. Враховуючи неоднозначність вимірювання затяжок, ми випробували більшість основних одноразових pod систем якомога нормально. Ми оцінюємо це як час розіграшу 2 секунди.

2. СМАК

Аромат соку для pod систем – це справді вишенька на торті, коли справа доходить до вейпінгу, і він відокремлює чудове від хорошого. Не дивлячись на користь для здоров’я від переходу від куріння до вейпінгу, вибір наших улюблених ароматів електронної рідини зазвичай є веселою та захоплюючою частиною вейпінгу. Ппошук правильного смаку є найважливішим елементом у вейперській подорожі до того, щоб уникнути диму. Ось чудова стаття про те, що саме міститься у вашому вейп соку.

Читайте також:  Будівельні матеріали для дому

Под вейп і одноразові електронні рідини для pod систем пройшли довгий шлях всього за кілька років. Спочатку вважалися дешевими та зручнішими, ніж більші модифіковані пристрої, одноразові ароматизатори для вейпів тепер такі ж хороші, якщо не кращі, ніж у звичайного спеціального виробника соку.

3. АТОМАЙЗЕРИ

Принадність одноразових pod систем полягає в тому, що вони прості, без рухомих частин і легкі у використанні. Термін служби батареї та смак важливі, але ні те, ні інше не вплине на якість одноразової pod системи, якби не наявність хорошого розпилювача. Фундаментальна перевага одноразових нікотинових pod систем полягає в тому, що виробники мають можливість поєднувати продуктивність і аромат власного виробництва.

Атомайзери в основному розщеплюють електронну рідину на пару за допомогою тепла, що дозволяє її вдихати. Одноразові pod системи першого покоління мали проблеми з розпилювачами, якими вони користувалися. Вони просто не могли нагріти сік достатньо швидко та постійно, щоб забезпечити гарний досвід вейпінгу.

Однією з причин, чому ми рекомендуємо Volini, є увага до деталей, яку надають ці якісні бренди. Усі вони розуміють, що робить якісна pod система, і передають ці знання на створення чудових одноразових пристроїв для вейпа.

Одноразові pod системи мають вбудовані розпилювачі, з якими вам не потрібно возитися. Найкращі бренди, такі як Volini, мають розпилювачі, які легко спалюють електронну рідину. Ви навіть не можете сказати, що вейпите одноразову ручку для вейпа. Немає ніяких рідинних засмічень, ознак слабкого розпилювача та дуже невеликого витоку соку вейпа.

ВИСНОВОК

Звузити вибір сотень одноразових пристроїв для вейпа може бути непросто. Дотримуйтесь критеріїв, які ми зробили. Вимірювання часу роботи батареї (затяжки), смаку електронної рідини та здатності правильно випаровувати сік за допомогою досить потужного розпилювача зменшить кількість брендів, які ви б навіть розглядали. Експертні оцінки — чудовий спосіб оцінити смаки та продуктивність. Більшість дешевих і неякісних брендів одноразових ручок для електронних сигарет скорочуються за одним, якщо не більше, з наших критеріїв.

Читайте також:  Особенности и польза препаратов аюрведы

Наявність якісного та стабільного досвіду вейпінгу є ключовим, коли ви плануєте використовувати вейп, щоб кинути палити. Довіра до авторитетних брендів таких як Volini, полегшить усі розчарування та значно підвищить шанси кинути палити. Вибір правильного одноразової pod системи допоможе курцям зробити плавний і легкий перехід на pod систему і заощадить гроші, час і клопоти в процесі.

Залишити відповідь