Які види BNC конекторів існують?

0

BNC роз’єм або як його ще називають BNC конектор, що його ви можете побачити за цим посиланням https://selteq.com.ua/uk/bnc/ – це загальний сучасний тип роз’єму RF, який активно використовується під час процесу монтажу кабелю коаксіального. У нинішній час даний тип роз’єму вельми успішно застосовують:

  • для передачі сигналів у цифрових з аналоговими відео інтерфейсами;
  • в радіопередавачах з антенами і багато іншого радіо аматорського обладнання;
  • в електроніці авіаційній;
  • для обладнання експериментального.

Як бачите, позначений тип роз’єму використовується в безлічі різноманітних сфер діяльності. Як правило, це сфери безпеки зі сферами зв’язку. Плюс до всього іншого його також використовують, якщо є необхідність з’єднувати генератори з осцилографами тощо.

Що потрібно знати про типи з формами bnc роз’ємів?

Варто відзначити факт того, що з часом еволюції комп’ютерних мереж з радіоелектронікою bnc роз’єми набули своїх нинішніх різних форм з типами. Зокрема, серед деяких найпопулярніших серед їх числа, фахівці виділяють:

  • bnc або простіше кажучи звичайний тип конектора, що призначений або для обтиску на кінцях, або для припаювання;
  • bnc-f або роз’єм із різьбовим кріпленням;
  • bnc-t або просто Т-конектор, який головним чином призначений для мережевої плати (свого часу його застосовували в ранніх комп’ютерних мережах);
  • bnc-I і bnc-баррел (I-конектор), чиїм основним призначенням прийнято вважати ефективне з’єднання двох коаксіальних дротів.

Якщо раптом вам з тих чи інших причин в терміновому порядку знадобилися високоякісні конектори, які зможуть вірою і правдою служити тривалий час, тоді саме час звернутися по допомогу в українську радіотехнічну компанію Селтек. Фахівці підприємства завжди готові проконсультувати і підказати клієнтам яким саме позиціям краще віддавати перевагу в тій чи іншій ситуації.

У будь-якому разі якістю і доступною ціною замовлених тут товарів, і приємною співпрацею залишаться задоволені всі і кожен із замовників.

Залишити відповідь