Яку теплицю купити в Україні

Перед тим, як купити теплицю готову для встановлення, зверніть свій вибір на теплиці для цілорічного вирощування. Дачникам чудово підійдуть теплиці «Ідеал» від виробника «Нова Теплиця». Компанія робить безкоштовну доставку збірних теплиць по всій Україні, та ще й на додачу дарують подарунки.

Директор компанії Леонід Маркович попередив, що з усіх теплиць які виробляються в Україні теплиці Ідеал найлегші у монтажі. Це міцні моделі теплиць внаслідок профільної труби із додатковим ребром жорсткості. Тому свідчать багато відеооглядів теплиць http://novateplica.com.ua/video-o-teplicah/ і можна подивитись на ютуб каналі Леоніда Марковича.

Каркас теплиці Ідеал має цільнозварні дуги 40х20 мм, оцинковані гарячим способом з додатковим катанням для збільшення міцності. Одна дуга витримує 200 кг. По суті це теплиця 3 на 6 витримає 2 тони снігу. Покриття теплиці може бути під полікарбонат стільниковий або під подвійну плівку 200 мікронів, на яку дають гарантію 10 років. На каркас – 20 років. Термін експлуатації – 25-30 років за доступною ціною не лише у Києві, а й в інших регіонах України.

Профіль каркасу не іржавіє і легко збирається як конструктор своїми руками, а також можна замовити теплицю із встановленням монтажниками компанії «Нова Теплиця». Невелика питома вага, високий опір термічній дії та світлопроникність стільникового полікарбонату гарантує високу врожайність та можливість вирощувати культури у зимовий період.

Для покриття використовується теплична плівка та листовий матеріал із групи термопластів стільниковий полікарбонат. Складається з 2-х і більше шарів з поздовжньою перемичкою, що забезпечує чудові експлуатаційні якості.

 

Купити теплиці з полікарбонату краще восени, не чекаючи теплого сезону. А вирішивши придбати її в холодну пору, вже з теплого сезону Ви будете готові до її використання. Тим більше до закінчення сезону ціни завжди падають, і можна придбати якісну конструкцію теплиці знижкою на 20-30% дешевше, або слідкувати за тепличними акціями від Леоніда Марковича. І важливий чинник для тих, хто подумував вирощувати розсаду: чим раніше придбаєте все необхідне, тим більше інформації встигнете вивчити про особливості вирощування тієї чи іншої культури.

Читайте також:  Как затереть швы клинкерной плитки

Які культури варто вирощувати у теплиці?

Розсада чи овочі – що варто вирощувати новачкові?
Найбільш перевірені культури для вирощування у теплиці – томати та огірки. Доводи на користь овочів:
· Їх використовують завжди, скрізь, незалежно від ситуації.
· Огірки – овоч довгого зберігання. Терміни досягають кількох тижнів.
· Урожайність обох культур при доборі сорту та дотриманні технологій складе 30-45 кг з квадратного метра. Так, середня теплиця 300 м2 за сезон дає до 10-12 т.
· Завжди можна знайти точки збуту свіжої продукції. Або продати самостійно.
Якщо думаєте про розсаду, варто висадити трохи більше, ніж той обсяг, який Ви плануєте спочатку. Це дозволить висадити достатню кількість на своїй ділянці, а залишки продати. Якщо вирішите вирощувати зелень, то матимете повні запаси до свят. Але, щоб досягти результату, потрібно вивчити схожість та дозрівання культур.

Чи варто зайнятися фруктами?

Використовуючи будь-яку з технологій, перевірених дачниками та господарями – ізраїльську, голландську, з вертикальними грядками – можна виростити саджанці полуниці. Урожайність у південних регіонах у теплиці сягає 30 тонн на гектар. У північних районах країни складніше – потрібен додатковий обігрів та джерело світла. Але врожайність буде не гіршою, ніж у південних регіонах – 20-25 тонн з гектара. Свіжу полуницю Ви зможете взяти з грядок вже у травні.

Як щодо квітів?

Вирощування квіткового зрізу – складний та копіткий процес. Тут і залежність від погоди є, а самі квіти ніжні, потребують спеціальних умов зберігання. Багато хто розглядає такий варіант як серйозний бізнес. Річ у тому, що сучасні технології дозволяють вирощувати з одного куща до 250 зрізів за рік. Якщо поставити теплицю 100 м2, то за рік вона дасть з кожного квадратного метра до 100 тисяч зрізів. Помножте на гуртовну вартість квітки та вийдуть пристойні гроші.
Але мінусів тут більше, ніж під час вирощування овочів. Наповнення ринку імпортними квітами може знецінити Вашу працю, а стояти й продавати з рук – не вигідно (букет не блищить свіжістю вже через пару днів).

Читайте також:  Как проверить семена моркови на всхожесть

Теплиця може стати сімейним бізнесом?

Вирощування рослин на продаж – прибутковий бізнес, який можна легко організувати на своїй дачній ділянці. Не варто одразу планувати великі посадки. Почніть із малих вкладень, напрацюйте досвід. Не беріться одразу за все. Достатньо 2-3 теплиці. Потім із досвідом визначте свої можливості. Що ж до найкращих культур для продажу, тут варто навчитися аналізу попиту у Вашому регіоні. Так, саме з цього треба розпочати, а не з покупки посівного матеріалу. Це допоможе визначитися із культурою для вирощування.

Leave a Reply