Заправка картриджів Canon, BROTHER, HP, XEROX, SAMSUNG, особливості

0

Нішу найбільш популярних принтерів та багатофункціональних пристроїв займають прилади брендів Hewlett Packаrd, Brother та Samsung. Лідером цієї трійки вважається НР, але два інших виробника мають свої переваги та широко розповсюджені на ринку оргтехніки.

Зазвичай компанії-виробники не передбачають можливостей заправляти картриджі і позиціонують їх як одноразові пристрої. Такий підхід вигідний для виробника, але не дуже подобається споживачеві, тому картриджі все ж заправляють.

Щоб забезпечити якісну заправку, пристрій спочатку розбирають та чистять від пилу. Після чотирьох таких процедур може знадобитись заміна деталей, яка запобігатиме вузловому зношуванню. Виробництво картриджів у різних брендів мало чим відрізняється: частіше за все, відмінності стосуються технології зборки та кріплення деталей.

Заправка картриджів НР

Різні моделі картриджів того ж самого бренду заправляються за однаковим принципом. Крім того, фахівці стверджують, що за конструкцією картриджі HP дуже подібні до пристроїв Сanon, а картриджі Samsung майже аналогічні Xerox. Таким чином, прилади НР (та Кенон) заправляють за алгоритмом:

  • картридж розбирають – відкручують та знімають бункер для відпрацьованого тонеру;
  • видаляють відпрацьований тонер, оглядають ракель, перевіряють та очищують всі елементи;
  • знімають бічні кришки, фотобарабан та коронатор – очищують від пилу та залишків тонеру;
  • оглядають леза на рівномірне примикання до магнітного валу, очищують;
  • установлюють відкручені елементи (окрім бічної кришки);
  • заповнюють резервуар новим тонером відповідно до моделі картриджу;
  • встановлюють кришку, прикручують бункер.

Варто враховувати, що серед моделей НР зустрічаються картриджі, які не можна демонтувати, оскільки вони скріплені не гвинтовим, а клейовим способом. У багатьох картриджів HP неможливе чіпове блокування роботи після заправки, тому заміна не завжди провадиться. Прилад може сигналізувати про закінчення тонера, але при цьому не зупиняти друк.

Читайте також:  Физическая охрана кафе и магазина, что нужно учесть

Картриджі Samsung – як заправляти

Принцип заправки картриджів Самсунг нічим не відрізняється, але демонтаж має свої особливості. Елементи закріплюють пластиковими заклепками, які потім зрізають. Внутрішні замки для утримання корпусу розкривають за допомогою викрутки. Після цього виконують знайому процедуру:

  • розбирають бункер для відпрацьованого тонера;
  • оглядають та очищують всі внутрішні елементи;
  • перевіряють справність фотовалу, леза та інших деталей;
  • заправляють новим тонером;
  • збирають та перевіряють роботу.

Заміна або перепрошивка картриджів Самсунг необхідна через обов’язкове блокування друку за допомогою чіпа.

Особливості заправки картриджів Brother

Орім заправки картриджа, прилади Brother передбачають також заміну прапорця скидання (замість чіпа). Це дозволяє обнулити лічильники вже надрукованих аркушів. У разі недотримання цих умов картридж може відмовитись працювати.

заправка картриджів

Варто враховувати, що навіть картриджі одного типу, виготовлені одним виробником, можуть відрізнятися. Зазвичай це залежить від країни-виробника. Наприклад, японські картриджі скріплюють гвинтовим способом, а французькі – клейовим, у результаті чого вони по-різному розбираються та ремонтуються.

Заправка картриджів Львів – оперативно, якісно, доступно

Наша компанія «Максимум Сервіс» надає послуги заправки картриджів, обслуговуючи майже всі лазерні принтери НР, Canon, Samsung, Epson, Xerox, Minolta та інші, у тому числі й моделі з чіпами. Ми пропонуємо обслуговування та ремонт принтерів за доступними цінами з гарантією високої якості. Заправку будь-якого картриджа можна замовити поштою або за телефоном.

Замовити послуги у м. Львів ви можете зателефонувавши за номерами: 096 826 29 81 або 066 968 54 15, переглянути повний перелік можно на нашому сайті maximum-service.com.ua

Залишити відповідь