Завдяки чому корейська косметика підкорює б’юті-світ

0

Корейська косметика за останній час стала дуже популярною та затребуваною як серед жінок, так і серед чоловіків. На міжнародному ринку вже існує понад 30 популярних брендів, а їх кількість зростає з кожним роком. Азійські представники завжди вражають клієнтів новими фішками та інноваціями в індустрії. Тому не дивно, що корейська косметика оптом регулярно сягає найвіддаленіших куточків світу.

Відмінності нашої шкіри від шкіри жінок з Азії

Важливо усвідомлювати фізіологічні відмінності, з якими доводиться мати справу виробникам косметичних товарів.

Кореянки старіють повільніше, ніж європейки. Оскільки корейська косметика спрямована на боротьбу з пігментними плямами, яким піддаються кореяки, завдяки цьому шкіра західних жінок завжди захищена від сонця. Таким чином виключається фотостаріння шкіри.

В корейській косметиці більше активних речовин, оскільки шкіра кореянок є більш щільною, ніж епідерміс європейок, і для того, щоб корисні елементи впливали на неї, корейські технологи розробляють рецепти під цю особливість. Тому на європейській шкірі ці речовини ведуть себе більш активно.

Східна шкіра насичена колагеном, який уповільнює процеси старіння. Ця національна особливість дозволяє виглядати молодше за свої роки набагато довше. Європейським жінкам доводиться постійно використовувати засоби, що стимулюють вироблення колагену.

Переваги косметики з Кореї

Корейська доглядова косметика слідує за новітніми світовими розробками та швидко впроваджує їх у виробництво.

Вона розвивається шаленими темпами — кожен рік-два з’являються нові бренди, змінюється дизайн та склад популярних серій косметики. Від упаковки до формули засобів вони стежать за тим, щоб бути на передових позиціях.

Креми з муцином равлика, зміїною та бджолиним отрутою, BB-креми, кушони та тинти — невід’ємно завоювали ринок по всьому світу.

Сьогодні купити корейську косметику можна навіть не полишаючи дому. Різноманіття засобів для догляду за шкірою вражає навіть найсучасніших модниць. Але це не найважливіше, коли йдеться про популярність косметики. Важливіше якість, яка в корейській косметиці сягає найвищого рівня. Але знаходяться і такі скептики, які можуть стверджувати, що натуральні компоненти можуть зпровокувати алергічні реакції набагато швидше, ніж неорганічні або ж, що певний тип шкіри не перенесе дію того чи іншого засобу.

Читайте також:  Как взыскать алименты в твердой денежной сумме

Щоб розвіяти сумніви щодо ефективності корейської косметики, варто дізнатися декілька правдивих фактів про неї:

  • виробники адаптують корейську косметику під фізіологічні особливості європейців. Це пояснюється тим, що шкіра азіатів не настільки схильна до появи зморшок, як це відбувається у європейців. Фототипи шкіри у корейців і європейців теж різні. Виробляючи косметику та виводячи її на світовий ринок, корейські виробники враховують найменші нюанси, надаючи Європі можливість користуватися природними, безшкідливими засобами для догляду;
  • корейська косметика не містить компонентів, що стимулюють обмінні процеси;
  • корейська косметика має високий вміст речовин, що допомагають позбавлятися пігментних плям;
  • склади косметичних засобів відзначаються незвичайними компонентами, але кожен з них проходить перевірку і дослідження на користь шкірі людини;
  • вся косметика корейського виробництва спрямована на зволоження, оскільки шкіра саміх азіатів швидко втрачає вологу;
  • вона ідеальна для очищення навіть найглибших і забруднених пор.

Источник: cosmic.net.ua

Залишити відповідь