Завушні слухові апарати – ефективна та швидка допомога

0

Погіршення слуху здатно суттєво погіршити якість життя хворого. Найефективнішим способом допомоги вже багато років є різноманітніші слухові апарати. Вони компенсують слух і можуть мати цілком приємний зовнішній вигляд. Загалом купити завушний слуховий апарат варто у таких випадках, як:

 • різні рівні нерозбірливості мовлення оточуючих;
 • сильний або помірний дискомфорт від гучних звуків;
 • безперервний шум у вухах;
 • зміна у швидкості обробки інформації;
 • звуки відчуваються набагато тихіше за їхнє відтворення.

Якщо людина стикається з будь-якою з цих проблем – потрібно неодмінно звернутись до лікаря-сурдолога, який призначить не лише лікування, але й найбільш ефективну модель слухового апарата. Вони є трьох основних типів: внутрішньовушні, завушні, кишенькові. Найпопулярніші та найбільш економні з них – завушні моделі.

Завушні слухові апарати

AmOSZ-DL6J1tnQhwADGFcnFPT64s_XWAGO_PpNvQSZ-J7FE3JHU9eTyNOSJZs544FCRXR_xFJXDA090efW0Y-RZsaSCqu67jj3j_EjThbdE3Tb0AG6V5Y3Q2xP-kqwx0NLQkqlQSs8FMMDedAcOcLs-mM5MKYHo6L38JbJAFKo47kQrQG4t2fdS41ZtNdA

Завушний слуховий апарат є ефективним пристроєм для посилення звуку. В його конструкції основою є пластиковий корпус, я якому розміщені основні частини. Один з компонентів закріплюється за вухом, слуховий прохід поєднується з основною частиною завдяки силіконовій трубці з навушником. Також ззовні розташована функціональна панель, що дозволяє регулювати гучність звуку, налаштовувати певні програми.

Завушні слухові апарати зручні у використанні, підходять для пацієнтів із різним ступенем втрати слуху. Моделі призначені як для малюків, так і для дорослих або літніх людей.

На вибір пацієнтів є цифрові й аналогові моделі. Перші прийнятніші, тому що вони чіткіше передають звук, збільшують гучність мовлення та зменшують сторонні шуми. Це дозволить кожному почувати себе комфортніше при спілкуванні з оточенням. Аналогові слухові апарати посилюють абсолютно всі звуки, але вони приваблюють низькою вартістю порівняно із цифровими моделями.

Функціонал завушних апаратів

JfdzIPM27k901pqQNZYsug-1uuvpnEV6J5Cg3pprVGu-9mBxRJfKor_uSoHeLq-J_Xj2atZMjCXQ_pARENjP1fFW0JNYDu-G0zviGH3OIb8M63YiFm3cNaByX7h8tSYlTUxLR1YMuYojkgOXp5lGmNTrx2GQ0mYiPVgwjqIj0_kzWw_PGD3isRPDcDw_Lg

Сучасні завушні апарати здатні допомогти пацієнтам зберегти звичний рівень життя. Вони мають велику кількість інноваційних опцій, з якими налаштовувати пристрій стає значно легше:

 • функція Bluetooth, яка створює надійний зв’язок з програмним забезпеченням;
 • з маскуванням вушного шуму, який створює дискомфорт;
 • з ріжком;
 • з технологією винесених компонентів – ресивера або динаміка;
 • конструкція з тонкою трубкою;
 • з функцією перезаряджання.
Читайте також:  Виды розеток и выключателей на что стоит обратить внимание?

Кожен пацієнт може підібрати собі модель, яка найліпшим чином допоможе компенсувати недоліки слуху та повернути якість життя.

Програмне забезпечення

Кожна людина бажає оточити себе максимальним комфортом. Це стосується всіх сфер життя, включаючи використання завушних слухових апаратів. Для зручності виробники оснащують моделі додатковими функціями. Наприклад, можливістю підключення до смартфона, планшета або комп’ютера для відтворення звуку. У деяких моделях запропонована автоматична перевірка цілісності. Спеціальна програма виявляє найбільш поширені порушення, про що повідомляє пацієнта.

Чим більше функцій, тим вища ціна завушних слухових апаратів. Але, відповідно, збільшується й рівень комфорту. Завдяки широкому асортименту товару у кожного пацієнта є вибір.

Залишити відповідь