Зеленський, Єрмак і державна зрада

0

МИ ВХОДИМО В ДУЖЕ ВАЖКИЙ ПЕРІОД БОРОТЬБИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

І каталізатором майбутніх процесів у Державі стануть дії голови офісу Зеленського, який майже повністю делегував йому свої повноваження. Про це пише виконавчий директор Центру “Миротворець” Роман Зайцев на своїй сторінці в Фейсбук.

У діях А. Єрмака вже вбачаються чіткі ознаки вчинення злочину, передбаченого ст.111 КК України «Державна зрада», а саме у формі діяння (дія або бездіяльність), умисно вчинене громадянином України А. Єрмаком на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, а саме надання представнику іноземної держави (зокрема Д. Козаку, який представляє РФ) допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Об’єктивна сторона полягає в першу чергу у невжитті у Мінську жодних заходів, щодо відстоювання інтересів Держави стосовно ділянок розведення відповідно до рекомендацій ГШ ЗС України. Вже військові волають, що погодження ділянки розведення у Щасті вигідна для проведення військових дій підрозділами РФ, а це є черговою загрозою для Державної безпеки України та її територіальної цілісності.

Крім того, погодження на пропозиції т.з. початку політичного врегулювання ситуації на Донбасі (створення Консультативної ради) без виконання безпекових умов (виведення контингенту іноземних військ, відновлення контролю над державним кордоном тощо) є фактично визнанням створених агресором терористичних організацій на території України.

Запровадження т.з. Консультативної ради на тих умовах, що погодженні – фактично є майданчиком прямих переговорів України з терористичними організаціями ДНР та ЛНР, визнання їх «стороною конфлікту». Водночас, це визнання російського агресора НЕ стороною конфлікту, а посередником на рівні ОБСЄ, Франції та Німеччини (право вирішального голосу мають тільки учасники від України та ОРДЛО, а РФ та інші мають тільки право дорадчого голосу).

Читайте також:  Бунт российского флота: офицеры готовят замену Путину

Вказане беззаперечно свідчить, що такі дії є такими що приносять користь виключно РФ зі створеними нею терористичними організаціями та шкодять Державній безпеці України.

Суб’єктивна сторона злочину (умисел) полягає в тому, що в офіційному повідомленні на фейсбук ОПУ (https://www.facebook.com/296958677115673/posts/1928016214009903 ) було приховано зміст порядку формування та учасників т.з. «Констультативної ради», хоча фактично домовленість було досягнуто.

Це підтверджує ФАКТ УСВІДОМЛЕННЯ А. Єрмаком, що вказані дії не будуть сприйматися українським суспільством, оскільки вони шкодять безпеці України, а тому розкривати цей зміст загалу планувалося тільки після остаточного затвердження такого механізму і взяття Україною на себе зобов’язань їх виконувати перед іншими країнами.

Докази наявності (або відсутності) складу злочину у діях А. Єрмака та інших осіб, можуть міститись в стенограмах засідання ТКГ у м. Мінськ, свідченнях всіх учасників, матеріалах МО України тощо, які можливо отримати в межах лише кримінального провадження.

Окремо слід зауважити, що розслідування ст. 111 ККУ є підслідністю СБУ. В той же час у очільника СБУ І. Баканова, у випадку початку кримінальногого провадження, виникне конфлікт інтересів, оскільки він є приятелем А.Єрмака, що підтверджується навіть відкритими джерелами інформації. Вони разом із своїми родинами неодноразово перебували на закордонних відпочинках спільно з А. Єрмаком та його сім’єю.

Чи стане Зеленський співучасником цього злочину, згодо побачимо. Промовчати і не висловити свою думку з цього питання – не вийде.

Залишити відповідь