Нові інструменти та інтеграція Redhshift гарантують, що Maxon ZBrush залишається найкращим у галузі програмним забезпеченням для скульптурування. (Нагадаємо, що ZBrush був створений компанією Pixologic, яка тепер є складовою частиною Maxon).

ZBrush 2023 — це найновіша версія інструменту для моделювання CG, який домінував у розробці ігор і  відео протягом майже 25 років. Зараз використовується такими компаніями, як Electronic Arts, ILM і Epic Games, і він став лідером у галузі створення активів в іграх, фільмах і візуалізації. Якщо ви дивилися фільми «Месники», «Залізна людина», «Аватар» або «Тихоокеанський рубіж», то ви побачили, на що здатний ZBrush у руках художників.

ZBrush 2023 значно розширює не тільки можливості ZBrush для створення скульптури, але й його загальну пропозицію для створення наскрізної візуалізації. Інтеграція рендерера Redshift зробить художників менш залежними від іншого програмного забезпечення, заощаджуючи час і гроші. Якщо ви ще не пробували ZBrush 2023, ця версія вас захопить.

Компанія Maxon продовжує вдосконалювати існуючі інструменти ZBrush та переносить візуалізацію прямо в серце робочого процесу художника завдяки новій інтеграції Redshift.

Включення Redshift стало неминучим результатом його придбання Maxon у 2019 році та ZBrush у 2022 році. Цей крок відображає зростаючу тенденцію в індустрії 3D. Ми бачили це, коли Chaos Group придбала такі компанії, як Enscape і Cyclindo, а останнім часом Maxon робив те саме.

Бачення Maxon полягає в тому, щоб надати художникам наскрізну екосистему 3D-візуалізації, і це поступово стає реальністю. Ви можете запитати, чому включення Redshift є таким важливим. Художники ZBrush раніше обмежувалися найкращим попереднім переглядом (BPR), якому не вистачало рівня реалізму та функціональності, необхідних для продуктивної якості.

650a9f3035409.webp

Redshift — це потужний рендерер, тепер інтегрований у ZBrush, але вам потрібна підписка, щоб отримати найкращі результати (Автор зображення: Карлос Карпетудо / Pixologic)

Інтеграція Redshift забезпечує високоякісну візуалізацію в робочому процесі ZBrush, усуваючи необхідність експорту в сторонній рендерер. Однією з найкращих переваг Redshift у ZBrush є можливість перетягувати матеріал. Стандартні матеріали та матеріали MatCap все ще доступні, але якщо вам потрібна доставка готових матеріалів найвищої якості, готових до виробництва, Redshift допоможе. Художникам також сподобаються повзунки Redshift, які спрощують налаштування результатів. Отримання рендерів найвищої якості в руки користувачів відкриває нову еру для ZBrush.

Читайте також:  Figma & Sketch & Adobe XD: який інструмент дизайну кращий?

Оскільки більшість користувачів ZBrush створюють персонажів, можливості розсіювання під поверхнею є найважливішими. Maxon це знає і переконався, що ця функція є центральною. Але перш ніж ви подумаєте, що це звучить як найкраща новина, варто зазначити, що передплатники за замовчуванням отримують доступ лише до версії CPU. Більш відомий варіант GPU вимагатиме більше інвестицій – підписки на Maxon One або сам Redshift.

650a9f3035550.webp

Нові інструменти в ZBrush 2023 включають «Slime Bridge», який полегшує створення зглажування та переходів на моделях (Автор зображення: Маркус Вінні / Pixologic)

Жодне оновлення ZBrush не було б повним без додавання нових і вдосконалених інструментів для скульптурування. Примітним новим інструментом для ліплення є Slime Bridge, який значно полегшує створення зглажування та перехіду між двома поверхнями, ніж раніше. Це може звучати як нішевий інструмент, але насправді його можна використовувати для створення будь-якої сітки, яка потребує зглажування.

Налаштування максимально просте. Просто створіть маску на кожному острові та використовуйте елементи керування, щоб налаштувати результат. З цим інструментом не тільки весело грати, він пришвидшить процес створення цих типів сіток. Що стосується покращеного інструменту для ліплення, ми отримуємо перероблений ZRemesher. Завдяки кеш-пам’яті, створеній під час першого повторного оновлення моделі, час, необхідний для наступного повторного налаштування, значно скорочується.

Перетворення моделі під час ліплення вимагає багатьох проб і помилок, що означало, що користувачам доведеться «відкотитись» назад, припускаючи, що вони не зайшли занадто далеко вперед. Нова кнопка «Повторити» дозволяє користувачам повторювати операції відновлення з іншими налаштуваннями без необхідності повертатися. Усі ці вдосконалення повторної обробки роблять робочий процес набагато оптимізованішим, дозволяючи творцям більше зосереджуватися на створенні, а не на обробці.

Подальші вдосконалення були зроблені в Sculptris Pro, реалізація симетрії під час переміщення моделей від центральної осі та нові функції для заповнення замаскованих форм. Користувачі Apple також оцінять вбудовану підтримку чіпів M1 і M2, тому, можливо, настав час перейти на новий Apple MacBook Pro (M2) або Apple iPad Pro .

Читайте також:  Какой высоты забор можно установить между соседями

На закінчення додамо, що ZBrush 2023 — це найкраще програмне забезпечення для створення CG-скульптури на даний момент, яке базується на інструментах, які полюбилися художникам. Інтеграція Redshift у ZBrush є чудовим доповненням і зробить художників менш залежними від іншого програмного забезпечення, заощаджуючи час і гроші. Якщо ви ще не пробували ZBrush, ця версія вас захопить. Придбати підписку на ZBrush та інші інструменти Maxon можна у постачальника – компанії Ідеалсофт.

Залишити відповідь