Про це Порошенко повідомив в Facebook.

“Сьогодні особисто потиснув руку кожному. І навіть отримав запрошення на весілля до Андрія Ейдера. Для всієї України ви назавжди залишитеся легендами і прикладом незламного духу українського воїна”, – зазначив політик.

За словами Порошенка, витримку українських військовополонених, їх мужність і вірність присязі побачив весь світ.

“І навіть в російській в’язниці на них дивилися як на героїв. Хлопці розповіли, що навіть самі росіяни дивувалися, що українці так борються за своїх”, – зазначив політик.

Він пишається моряками, які і далі будуть нести військову службу на морі і будуть боротися за деокупацію Азовського моря і всіх наших територій.

“Ніхто не залишиться непокараним за знущання над честю українського військового. В прийнятий нами “азовський пакет” санкцій потрапили всі, хто віддавав накази, санкціонував, вів незаконні слідчі дії, хто брав судові рішення щодо арешту моряків. І ми повинні захищати Азовське узбережжя Маріуполя , Бердянська, забезпечувати військову присутність, підтверджувати український статус Керченської протоки і деокупацію Азовського моря”, – підкреслив Порошенко.

На зустрічі була присутня і колишній уповноважений президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.