Семен Кривонос та Катерина Вдовиченко провертають корупційні схеми у ДІАМ – ЗМІ

0
Кадрова політика Семена Кривоноса на Одещині вказує на будівництво корупційної структури у ДІАМ.

Про це повідомляє “Вибір” у журналістському розслідуванні.

Як повідомляє портал, перед прийняттям в експлуатацію об’єктів середнього (СС2) та значного (СС3) класу наслідків (багатоквартирні будинки, торгово-офісні центри, об’єкти промисловості) закон вимагає провести огляд, щоб упевнитися, що об’єкт збудований правильно.

“Втім, за майже півроку роботи ДІАМ перед Семеном Кривоносом постало завдання “із зірочкою”: як зробити так, щоб потрібні об’єкти оглядали віддані його корупційній величності, а не інспектори, які прийшли працювати чесно, повіривши обіцянкам, що ДІАМ буде працювати по-новому. Тут Семен Кривонос вигадав “рандомне обрання інспекторів”, які будуть проводити огляди… Генератором випадкових чисел, відповідальним за випадковий вибір інспекторів, стала не якась там електронна система, а вірна красуня-помічниця Яна Пушкар, яка приховує джерела доходів і при нерегулярній роботі купує нові квартири та автівки, що мало б зацікавити НАЗК”, ‒ повідомляють журналісті

Журналісти стверджують, що у кожній області почали з’являтися інспектори, які ходять на огляд лише житлових комплексів та бізнес-центрів.

“При цьому в Одеській області Яна Пушкар як відповідальна за “рандомне” направлення інспекторів, постійно й абсолютно “випадково” направляє на потрібні огляди головного інспектора будівельного нагляду Вдовиченко Катерину Сергіївну”, ‒ заявляють журналісти

Згідно інформації порталу, Катерина Вдовиченко виявилася не випадковою людиною у будівельній галузі: “тривалий час працювала та пов’язана через бенефіціарів із великою одеською будівельною компанією “Рівʼєра Девелопмент”. І за дивним збігом живе в ЖК, що збудований одним з учасників цієї групи компаній. Також, за наявною інформацією, бек-офіс Одеського ДІАМ розташований саме на вул. Велика Арнаутська, 23-Б у ЖК “Башня CHKALOV” від забудовника “Рівʼєра Девелопмент”, з яким, як зазначалося, пов’язана Катерина Вдовиченко. Враховуючи, що бенефіціарами ТОВ “Рівʼєра Девелопмент” є Ігор Учитель, а донедавна і чинний депутат Одеської обласної ради, член провладної фракції “Слуга народу” Дмитро Ковбасюк, очевидно, що роль Катерини Вдовиченко у корупційних оборудках ДІАМ знайшла підтримку не лише недобросовісних забудовників, а і, мабуть, покривається за допомогою “Слуги народу”, ‒ розповідають журналісти.

Читайте також:  Андрей Стрихарский -"слуга" строит элитный жилищный комплекс “Sky River 2” по фиктивным документам

Окрім того, у розслідуванні йдеться про те, що Катерина Вдовиченко надала недостовірну інформацію у власній декларації: “Катерина Вдовиченко “забула” вказати в декларації, що до 9 серпня минулого року була серед співзасновників будівельної компанії “Некст Джен Девелопмент”, яка, як повідомляють у ЗМІ, причетна до знищення пам’ятки архітектури місцевого значення, відомої як “прибутковий будинок Бенетато” на вул. Торговій, на місці якої планується спорудження багатоповерхівки… Тепер грає головну роль у корупційній виставі видачі сертифікатів готовності на Одещині. За вже усталеною у відомстві традицією, Катерина Вдовиченко узгоджує всі деталі з головним посередником Семена Кривоноса Яною Пушкар і після досягнення домовленостей одразу виїжджає на об’єкт”.

Залишити відповідь