6 найбільших домашніх котів у світі – великі домашні коти

0

Домашні коти – це популярні домашні тварини, які відомі своїми ласкавими і грайливими особистостями. Однак деякі породи кішок більші за інших. Ось шість найбільших домашніх котів у світі:

1. Мейн-кун

Мейн-куни – це найбільша порода кішок у світі. Ці великі коти зазвичай досягають ваги від 6 до 15 кг і мають довжину від 45 до 100 см. Мейн-куни відомі своїми довгими хвостами, густим хутром і дружелюбними особистостями.

Мейн-куни походять із штату Мен, США. Вони були вперше описані в 1850-х роках. Мейн-куни – це природна порода, яка не була виведена людьми.

Мейн-куни – це дуже активні і грайливі коти. Вони люблять лазити, стрибати і грати. Мейн-куни також дуже розумні і легко піддаються дресируванню.

2. Саванна

Саванни – це гібриди африканських сервалів та домашніх кішок. Вони зазвичай досягають ваги від 7 до 15 кг і мають довжину від 60 до 100 см. Саванна відомі своєю енергійною особистістю та любов’ю до гри.

Саванни були виведені в 1986 році в США. Вони є результатом схрещування африканських сервалів та домашніх кішок.

Саванни – це дуже розумні і діяльні коти. Вони потребують багато уваги і вправ. Саванна також можуть бути досить дорогою породою.

3. Чаузі

Чаузі – це ще один гібрид африканських сервалів та домашніх кішок. Вони зазвичай досягають ваги від 5 до 15 кг і мають довжину від 50 до 90 см. Чаузі відомі своєю ласкавою і грайливою особистістю.

Чаузі були виведені в 1960-х роках в США. Вони є результатом схрещування африканських сервалів та домашніх кішок.

Чаузі – це дуже ласкаві і доброзичливі коти. Вони добре уживаються з дітьми та іншими домашніми тваринами. Чаузі також є досить дорогою породою.

4. Регдолл

Регдолли – це відомі своєю м’якою і ласкавою особистістю. Вони зазвичай досягають ваги від 6 до 12 кг і мають довжину від 45 до 80 см. Регдолли – це прекрасні домашні тварини для сімей з дітьми.

Читайте також:  Прокат автомобілів - що треба знати

Регдолли були виведені в США в 1960-х роках. Вони є результатом схрещування перських та ангорських кішок.

Регдолли – це дуже спокійні і лагідні коти. Вони люблять сидіти на руках і отримувати ласку. Регдолли також є досить невибагливими в догляді.

5. Сфінкс

Сфінкси – це безшерсті коти, які відомі своєю ніжною шкірою. Вони зазвичай досягають ваги від 3 до 7 кг і мають довжину від 40 до 70 см. Сфінкси – це енергійні і грайливі коти, які потребують багато уваги.

Сфінкси походять з Канади. Вони були виведені в 1960-х роках.

Сфінкси – це дуже розумні і товариські коти. Вони люблять бути в центрі уваги. Сфінкси також є досить невибагливими в догляді.

6. Турецький ван

Турецькі вани – це відомі своєю любов’ю до води. Вони зазвичай досягають ваги від 3 до 8 кг і мають довжину від 40 до 70 см. Турецькі вани – це ласкаві і грайливі коти, які добре уживаються з дітьми. Походять з Туреччини, і їх назва походить від озера Ван, яке розташоване в східній частині країни.

Турецькі вани – це великі, мускулясті коти з довгою, густою шерстю. Вони відомі своїми білими шерстю з плямами різного кольору, таких як чорний, коричневий або рудий.

Далі розглянемо 6 найбільших котів у світі

6. Магія Скарлетт – колишня найдовша та найвища домашня кішка

Магія Скарлетт – це кішка породи мейн-кун, яка проживала в місті Глен-Ривер, штат Вашингтон, США. Вона була зареєстрована в Книгу рекордів Гіннеса як найдовша домашня кішка у світі в 2013 році. Її довжина від носа до хвоста становила 123 см.

Магія Скарлетт була дуже грайливою і дружелюбною кішкою. Вона любила проводити час зі своєю родиною і іншими тваринами.

Читайте також:  Засоби від глистів для собак: огляд, рекомендації та поради

5. Саванна айлендська – друга найвища домашня кішка

Саванна айлендська – це гібридна порода кішок, яка походить від схрещування африканських сервалів та домашніх кішок. Вони відомі своєю енергійною особистістю та любов’ю до гри.

Саванна айлендські кішки зазвичай досягають висоти від 40 до 50 см. Найвища саванна айлендська кішка, яка була зареєстрована в Книгу рекордів Гіннеса, мала висоту 48 см.

4. Арктур Альдебаран Пауерс – найвищий домашній кіт

Арктур Альдебаран Пауерс – це кішка породи мейн-кун, яка проживала в місті Уїлмінгтоні, штат Північна Кароліна, США. Вона була зареєстрована в Книгу рекордів Гіннеса як найвища домашня кішка у світі в 2020 році. Її висота від плеча до пальців становила 48,3 см.

Арктур Альдебаран Пауерс був дуже грайливим і дружелюбним котом. Він любив проводити час зі своєю родиною і іншими тваринами.

3. Маймейнс Стюарт Гілліган (Стьюї) – колишній найбільший домашній кіт

Маймейнс Стюарт Гілліган (Стьюї) – це кішка породи мейн-кун, яка проживала в місті Портленд, штат Мен, США. Вона була зареєстрована в Книгу рекордів Гіннеса як найбільший домашній кіт у світі в 2016 році. Її вага становила 12,3 кг.

Маймейнс Стюарт Гілліган був дуже ласкавим і доброзичливим котом. Він любив проводити час зі своєю родиною і іншими тваринами.

2. Лудо – найбільший кіт у світі

Лудо – це кішка породи мейн-кун, яка проживає в місті Трі-Сіті, штат Іллінойс, США. Вона була зареєстрована в Книгу рекордів Гіннеса як найбільший домашній кіт у світі в 2022 році. Її вага становить 14,5 кг.

Лудо – дуже активний і грайливий кіт. Вона любить проводити час зі своєю родиною і іншими тваринами.

1. Барівель – найдовше живучий домашній кіт

Барівель – це кішка породи мейн-кун, яка проживала в місті Лестер, штат Массачусетс, США. Вона померла у віці 27 років і 2 місяців. Це найдовше, що прожив домашній кіт у світі.

Читайте також:  Линолеум как идеальное покрытие для пола: выбор, укладка и уход

Барівель була дуже ласкавою і доброзичливою кішкою. Вона любила проводити час зі своєю родиною і іншими тваринами.

Це список шістьох найбільших домашніх котів у світі. Більшість цих котів є представниками породи мейн-кун, яка є однією з найбільших порід домашніх кішок.

Сайт Largesthq.com на якому представлена ця інформація – це довідник, який був створений з метою ранжування та складання списків найбільших речей у світі. Він містить інформацію про різноманітні найбільші природні та неприродні речі, від тварин до будівель, від людей до технологій.

Список шістьох найбільших домашніх котів у світі, який ви навели, є актуальним станом на 2023 рік. Усі ці коти є представниками породи мейн-кун, яка є однією з найбільших порід домашніх кішок.

Магія Скарлетт, Саванна айлендська та Арктур Альдебаран Пауерс – це кішки, які були зареєстровані в Книгу рекордів Гіннеса як найдовші, найвищі та найвищі домашні коти відповідно. Маймейнс Стюарт Гілліган (Стьюї), Лудо та Барівель – це кішки, які були зареєстровані в Книгу рекордів Гіннеса як найбільші домашні коти відповідно.

Цікавим фактом є те, що всі ці коти, крім Арктура Альдебаран Пауерс, були самцями.

Залишити відповідь