Андрій Стріхарський як “слуга” аферист організував будівельну піраміду (за матеріалами кримінальних справ)

0

З кінця 2005 року внаслідок шахрайських дій колишнього головного бухгалтера двох компаній були розкрадені активи на суму 15 млн. гривень.

Загальна попередня сума збитку оцінювалась в 25-30 млн. гривень по курсу 2005 року приблизно 6 млн. долларів.

Група інвесторів компаній-забудовників ТОВ «Марс» і ТОВ «НСЛ» тоді заявили про появу нової будівельної «піраміди» у столиці, у результаті якої постраждали понад 180 чоловік, що вклали гроші в будівництво житла на вул. Мілютенка, 29А і вул. Березняківській, 4А.

Відповідно до повідомлення комітету із захисту прав інвесторів, на початок року будівництво на цих двох майданчиках так і не було почато. З кінця 2005 року внаслідок шахрайських дій були розкрадені активи на суму 15 млн. гривень. Загальна попередня сума збитку оцінювалась в 25-30 млн. гривень (6 млн. долларів)

Комітет із захисту прав інвесторів тоді акцентував увагу на тому, що понад 95% коштів, отриманих від інвесторів, були виведені генеральним директором компаній і головним бухгалтером обох товариств через підконтрольні компанії та фірми.

Зокрема, як відзначали інвестори, на половину отриманих від інвесторів коштів закуповувалися будівельні матеріали, потім вони вивозилися на інші будівельні майданчики і перепродувалися третім особам, віддавалися в заставу під кредит у комерційних банках.

«Решта грошей направлялася на рахунки фіктивних фірм і компаній-«одноденок» і відразу переводилися в готівку, а самі фірми миттєво ставали банкрутами», — йшлося в повідомленні.

11 березня від заступника прокурора Деснянського району Києва інвесторам стало відомо про те, що їм відмовили в порушенні кримінальної справи за фактами шахрайства з коштами вкладників ТОВ «Марс» і ТОВ «НСЛ». Інвестори вважають, що відмова в порушенні кримінальної справи незаконна, що стало підставою для звернення до Прокуратури Києва і Генеральної прокуратури зі скаргою та клопотаннями — скасувати дану постанову.

Читайте також:  Сравнение ADAC: Hyundai Ioniq 6 — самый эффективный электромобиль в Экотесте, Tesla Model 3 — третья

Тоді зв’язатися із представниками компаній-забудовників не вдалося.

Варто зазначити що Стріхарський Андрій Петрович проходив по кримінальній справі 761/27603/13-к (тих самих організаторів піраміди на Мілютенко 29 та Березняківській 4а ТОВ «Марс» та ТОВ «НСЛ» де директор цих компаній Клацун Ярослав Михайлович є обвинуваченим.

Тісний зв’язок Стріхарського з Клацуном показуєщо вони разом балотувались в одному виборчому окрузі на Черкащині та Стріхарський переміг від партії влади. Співпало!? Отже виходить що друг Стріхарського аферист Клацун виступив в статусі технічного кандидата «слуги народу».

Клацун — фігурант чисельних схем та афер наприклад в Броварах під Києвомвін ошукав своїх вкладників на 2 млн. грн.

Клацун на колажі статті де йдеться про аферу
Клацун на колажі статті де йдеться про аферу

Як повідомляли обдурені інвестори ТОВ «НСЛ» і ТОВ «МАРС», де «шановний» Андрій Петрович Стріхарскій на пару з бухгалтером Кириченко-Степаненко Іриною консультували і брали гроші у інвесторів (а тепер потерпілих (їх 115 чоловік) у кримінальній справі 60-2638 Провадження ГУ МВС в м. Києві (слідчий підполковник Вдовенко Олена Миколаївна), всього зібрано грошей на 26 600 000 і все так майстерно вкрадено, що і за 5 років слідства не знайшли!

Також як повідомляли інвестори, в матеріалах кримінальної справи 60-2638 знаходяться протоколи допиту Андрія Петровича Стріхарського том і це не буде називатися ні наклепом, ні збитком «ділової репутації»! Тому що це правда!

На відомому форумі присвяченому нерухомості сайту domik.net а також gdevkievezhithorosho.com розміщена інформація про участь А.П. Стріхарського в діяльності ТОВ «НСЛ», яке «нагородило» міська влада Києва сотнею з гаком потерпілих від будівельної афери.

Раніше ЗМІ публікували розслідування незаконної діяльності рейдера та розпильшика “зеленої” влади Андрія Стріхарського

Залишити відповідь