Чим займаються благодійні фонди та как його зареєструвати

0

Щоб робити добро, не завжди потрібні посередники. Однак практика показує, що допомогти тим, хто потребує підтримки, можна набагато ефективніше, якщо діяти організовано. Для фінансової допомоги широко використовуються благодійні фонди. Вони акумулюють кошти, а потім надають їх тим, хто гостро потребує підтримки. Юридична фірма «Лігалакт» допомагає клієнту швидко та комфортно пройти всі етапи такого процесу як реєстрація благодійного фонду – від обрання необхідних КВЕДів, розробки установчих документів і отримання статусу неприбуткової організації, до здійснення супроводу під час державної реєстрації, виготовлення печатки, ключів ЕЦП та відкриття банківських рахунків.

  1. Інтернет та друковані засоби масової інформації заповнені проханнями про допомогу. Але відразу досить складно розібратися, хто справді її потребує, а хто просто зловживає чужою довірою. В даному випадку майже неможливо перевірити, на що підуть кошти, які ризикнете віддати незнайомій людині. Щоб не помилитися, люди, які зробили метою свого життя надання допомоги іншим, і створюють благодійні фонди.
  2. Благодійні фонди не просто акумулюють та розподіляють кошти. Їхні співробітники проводять велику аналітичну роботу, щоб виявити тих, кому може терміново знадобитися фінансова підтримка. У своїй справі вони є професіоналами, які точно знають, що потрібно їх підопічним. Благодійні фонди не тільки прямо виділяють фінанси, вони надають посередницькі послуги, проводять цільові акції для збору коштів на лікування, а також організовують консультації у фахівців різного профілю.
  3. Звідки благодійні фундації беруть гроші? Вони об’єднують в одному місці добровільні пожертвування громадян та організацій. Тисячі фінансових струмків зливаються в єдиний потік, який контролюють співробітники благодійної організації. Основа благодійної діяльності – не великі суми, які надають заможні люди або великі бізнес-структури, а скромні внески звичайних небайдужих громадян. Для фонду важлива кожне пожертвування, якою б малою за розміром вона не була.
  4. З організаційної точки зору благодійний фонд є юридичною особою, яка має самостійність у виборі форм своєї діяльності. З огляду на високу соціальну значущість подібних організацій держава представляє таким фондам низку переваг, включаючи податкові пільги. При цьому контролюючі органи регулярно перевіряють, чи робота фондів відповідає заявленим цілям, чи не ведеться вона для прикриття незаконної комерційної діяльності.
  5. Одна з переваг будь-якого благодійного фонду полягає у повній прозорості діяльності цієї некомерційної організації. Фонд обов’язково публікує звіти про свою роботу та її результати. Він може повернути пожертву, якщо людина, яка надала кошти, з якихось причин змінила своє рішення. Робота благодійного фонду контролюється державою та громадськими структурами. Головний капітал фонду – це його ділова репутація, що він щодня підтверджує своїми добрими справами.
Читайте також:  В Украине удвоилось производство “зеленой” электроэнергии

Юридична фірма «Лігалакт» надає консультації у питаннях такоъ процедури як реєстрація благодійної організації, отриманні статусу неприбуткової організації, транзакцій, перевірки контрагентів, грантової діяльності. Представництво інтересів благодійної організації як перед органами державної влади та місцевого самоврядування, так і перед третіми особами.

 

Залишити відповідь