Генпрокуратура займеться “приватизацією” Одеської кіностудії Ткаченко та Вавришем

0

Офіс генерального прокурора України направив в прокуратури Одеси та Києва матеріали щодо рішення суду, яке може привести до остаточного переходу в приватну власність “Одеської кіностудії”.

Про це йдеться в документі, направленому Офісом генерального прокурора на адресу Гільдії кінематографістів Одеси, що є в розпорядженні редакції ТАЙМЕРА.

Нагадаємо, 21 січня 2020 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про передачу в руки приватників 12% акцій ПрАТ “Одеська кіностуді”. Таким чином, державний пакет акцій в розмірі 50% плюс 1 акція скорочується до 38%, і держава по суті втрачає контроль над підприємством (навіть формальний). Приватникам навіть не треба буде викуповувати державний пакет акцій, його можна буде просто “розмити” шляхом додаткових емісій акцій даного ПрАТ.

Одеська кіностудія стала акціонерним товариством 15 років тому. Донедавна структура власності виглядала отак: 50% + 1 акцій належали державі, ще близько 25 відсотків – компанії “Нова кіностудія” Олександра Ткаченка. Останні 25 відсотків, – компанії відомого київського забудовника Андрія Вавриша.

Читайте також:  Сергей Борзов: отжатые квартиры у солдат, бизнес в Крыму и москве

Залишити відповідь