Ігор Молоток привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом

0
Ігор Молоток Игорь Молоток - Шостка Кролевець

Ігор Молоток Игорь Молоток - Шостка Кролевець

Сьогодні день працівників місцевого самоврядування і я щиро вітаю всіх причетних з професійним святом! Напередодні зустрівся з одними з найкращих представників влади на місцях – сільськими головами, секретарями сільських рад, працівниками та депутатами районної ради Конотопщини. Це професіонали своєї справи, які стоять на захисті інтересів людей і дбають про розвиток і розбудову Конотопського району.

Вони не допустять, щоби депутат Верховної Ради дрімав у кріслі сесійної зали, в той час, коли у садочку, школі чи Будинку культури протікає покрівля, коли треба ремонтувати дороги, коли дітям немає де гратись чи займатись спортом. Це ж саме можу сказати і про представників місцевого самоврядування Шосткинщини та Кролевеччини.

І за цю небайдужість та наполегливість я їм дуже вдячний, адже разом нам вдалося реалізувати не один проект, спрямований на соціально-економічний розвиток громад, і планів ще дуже багато. Впевнений, спільними зусиллями ми втілимо в життя найамбітніше з запланованого. Шановні працівники місцевого самоврядування, бажаю вам успіхів, віри у свої сили, наполегливості у відстоюванні інтересів людей. Здоров’я, миру, щастя та сімейного затишку! Зі святом!

Читайте також:  Україна отримає від Британії ракети, які дозволять протистояти Росії на морі, - посол

Залишити відповідь