Казани Біол в інтернет-магазині МІЙ Посуд

0

Казан відноситься до різновиду каструль та є найбільш багатофункціональним та універсальним кухонним посудом зі сферичним дном. Ця форма виробу сприяє рівномірному розподілу тепла в разі приготування на багатті або спеціальних печах. Для приготування страв, які вимагають попереднього обсмажування перед томлінням, буде більш зручним посуд, що має антипригарне покриття, оскільки при використанні звичайної нержавіючої сталі їжа буде пригорати, і необхідно наливати більше масла.

У казані зручно готувати неповторний узбецький плов, варити юшку, польову кашу і безліч інших страв, як на пікніку, риболовлі або в поході, так і в домашніх умовах. Магазин МІЙ Посуд надає широкий асортимент казанів відповідної форми та розмірів від відомого бренду Біол, ознайомившись та придбати які можливо перейшовши за прямим посиланням – https://moya-posuda.com.ua/catalog/kazany/

Різновиди та особливості казанів Біол

Казан, виготовлений з різних матеріалів, має різний час приготування страв, які відрізняються за смаком. Форма виробу також має певне значення і свої особливості. Казани Біол, що мають широку напівсферичну форму і округле дно, прогріваються набагато рівномірніше. Ідеально підходить такий казан для приготування плову, оскільки великий діаметр й товсті стінки дозволяють максимально довго утримувати тепло. В якості додаткового пристосування в магазині є тринога для багаття, на яку встановлюється казан. У лінійці казанів Біол представлені моделі, що мають плоску основу, які призначаються для приготування їжі на плиті.

Класифікація матеріалів виготовлення казанів Біол

  • Казан чавунний в рейтингу матеріалів виготовлення є лідером, причому, чим довше він використовується, тим краще його якість. Після кожного приготування пори все більше забиваються маслом, внаслідок чого стінки покриваються великим шаром жиру, який не дозволяє їжі пригорати. Крім цього чавун має відмінні теплопровідні характеристики, що дозволяють страві не поспішаючи нудитися. За вагою чавунні вироби набагато важче алюмінієвих, тому без транспорту такий казан для відпочинку на природі брати не доцільно.
  • Казан з алюмінію Біол відмінно підійде для юшки або каші, він набагато легший та зручний для походів. Їжа в такому посуді готується швидше, проте ефект томління можна створити лише на малому вогні. Алюмінієвий казан досить швидко нагрівається, але також швидко може і охолонути. У процесі приготування їжі в такому алюмінієвому посуді стінки покриваються плівкою, яка запобігає пригорання і утворення шкідливих речовин. Мінусом алюмінієвого виробу є той факт, що встановлений на склокерамічну варильну поверхню такий казан здатний залишати плями.
Читайте також:  Мы дорожим нашей репутацией и нацелены на долгосрочное сотрудничество с каждым клиентом

Для посилення аромату страви і його смакових якостей казан накривають щільною кришкою, яка йду у комплекті. В цілому, який вибір ви б не зробили, Казани Біол – це відмінні смакові якості страв і довговічність матеріалу.

Залишити відповідь