Слуги Богдана їх брудні справи та подальша доля

0

Отже дата заснування НАБУ 14 жовтня 2014 р. Артем Ситник був призначений в квітні 2015 року, тобто на посаді він вже 5 років – це що б ніхто не сказав, що Артемко тільки прийшов і у нього його молода команда …

Не скажу нічого нового, якщо позначу, що Україна так і не побачила жодної гучної «посадки» корупціонера.

Ви чули про таке?

Чорти скажуть, що на Ситника 5 років тиснув Президент Порошенко – ніт звичайно, проаналізуйте ЗМІ – зубастий Ситник голосно огризався та кусав.

А зараз сидить мовчки і штампує кримінальні справи на замовлення нинішньої ЗЕвлади під команду Богдана-Портнова

Але для себе громадяни України повинні розуміти деякі цифри:

Наприклад, в 2018 році держбюджет України виділив на функціонування НАБУ 857 млн грн, на САП – 116 млн грн, тобто загалом понад 973 млн грн, а отримав від їх діяльності ледве-ледве 200 млн.

Зі страхом чекаємо статистику по 2019-му …

Про яку ефективність цієї шарашкіної контори, яка витрачає в 5 разів більші ніж заробляє ми говоримо? Її давно треба було розігнати!

А ось і персонажі, для яких НАБУ стало ефективним, а вірніше персонажі, яким НАБУшнікі засунули свої язики в одне місце для того, що б всидіти в своїх тепленьких кріслах.

Як я вже говорив, колишній глава офісу президента Андрій Богдан маніпулюючи своїм впливом на Зеленського впихнув своїх людей в різні силові структури і з їх допомогою тисне на опонентів і як робив Саша Янукович (Стоматолог) починає віджимати бізнеси.

До речи є інформація, що найближчим часом Богдан очолить Вищу Раду Правосуддя. Та залишиться «смотрящім» по судовій системі України від Портнова та Коломойського.

Якщо так, то всі побудовані ним схеми так і будуть працювати?

У кулуарах Богдана вже називають новий Саша Стоматолог.

А на наших очах формується зовсім антиконституційна модель зе-влади

«Рєшала» вищого рівня – Андрій Богдан, використовуючи кишенькових силовиків поєднує в собі і слідчого, і прокурора, і суддю, володіючи, по суті, необмеженою владою в країні.

Зовнішня сторона процесу узурпації Богданом влади більш-менш була зрозуміла: він використовував свою близькість до Президента, лякав «до смерті» не зовсім досвідчених силовиків, змушував їх приймати потрібні зе-владі рішення, а потім викидав відпрацьований матеріал за непотрібністю.

Ну аналогію з «використаними» ви зрозуміли.

Так сталося з директором ГБР Романом Трубою, який виконував всі забаганки сірого кардинала Богдана, а тепер зі скандалами і ганьбою звільнений.

Схожа ситуація і з Директором НАБУ Артемом Ситником, якого Андрій Богдан «використовує» давно та «інтенсивно», але якщо до приходу Зеленського до влади, Ситник хоча б отримував грошову компенсацію за свою «роботу», то тепер Ситник виконує вказівки Богдана тільки за можливість утримати свою дупу в теплому місці.

Схема Богдана проста, він робить пропозицію власнику бізнесу «з половини», якщо той відмовляється починає відкривати справи і кошмарити за допомогою ручних силовиків і суддів.

Бахматюк, Микитась та багато інших вже відчули, як «кошмарить» новий «Саша Стоматолог». І Ситник як ручна собачка не упускає можливість довести новому господареві свою відданість і корисність.

Читайте також:  Законно ли задерживать мужчин во время вручения повесток - комментарий юриста

Зараз підконтрольне Ситнику відомство повністю «лежить» під зе-владою. Жодної справи щодо представників партії «Слуга народу» не відкривається.

Така вказівка була ​​спущено безпосередньо від Богдана.

Наприклад, недавні скандали – з купою активів «Слуги» Олександра Дубинського, або незадекларованої віллою «Слуги» Олександра Ткаченка. А НАБУ навіть не поворухнеться. Більш того, про незадекларовану віллу Ткаченка на Трухановому острові знає пів-України, депутати Верховної Ради прозвали екс-гендиректора каналу Г + Г Сашком Труханівским, але при цьому на заяву в НАБУ по Ткаченку Ярослава Бондаренка, отримано лише тупу відписку, хоча його повідомляли, що викличуть для надання свідчень.

НАБУ влаштувала відмазка Сашка Труханівського, що він орендував там віллу, але тільки от питання: як можна орендувати те, чого бути не може?

Покажіть хоч один договір оренди на те, чого не існує!

На «слуг» силовикам Богдан в НАБУ поставив так званий «блок».

Загалом побудова корупційної вертикалі Богдан-СБУ-НАБУ-ГБР триває прискореними темпами.

Але цікаво інше. Розуміє Ситник та інші силовики, що їх також використають і викинуть як використали та викинули Трубу.

Та й Богдан не вічний. І можливо його чекає доля Саші Стоматолога.

Але не варто забувати, головна мета Богдана та його близького друга забудовника Андрія Вавриша  – Київ і його ресурси. І можливість доїти міський бюджет, а також отримувати відкати від забудовників.

І хоча пристрасті навколо крісла київського мера трохи вщухли, і чергові вибори міського голови, по всій видимості, відбудуться, як і заплановано, 25 жовтня 2020 року. Однак це тільки затишшя перед боєм.

Як вже говорилося раніше Богдан за допомогою кишенькових силовиків і суддів продовжує кошмарити опонента – київську владу, як конвеєр штампуючи кримінальні справи по віконних рамах, байдарках, ліфтах і ще хрін знає по чому.

Після того, як Богдан направив прем’єр-міністру Гончаруку лист з пропозиціями звільнити главу КМДА, Віталій Кличко подав до суду два позови. В одному він зажадав визнати дії КабМіну про внесення пропозицій щодо його звільнення незаконними. А в іншому – звинувачує Богдана в кримінальному злочині «перевищення повноважень».

В результаті, 9 грудня стало відомо, що Нацполіція ще 27-го листопада внесла в ЕРДР (№ 120191000000001277) відомості про ознаки кримінального правопорушення за статтею 356 (Самоправство).

Очевидно, що мається на увазі «самоуправство» Андрія Богдана, адже виставляти вимоги до Кабміну внести подання на звільнення глави КМДА точно не входить до повноважень навіть головного «решали» країни.

Однак, в конфлікті беруть участь не тільки Кличко і Богдан

Паралельно, ще один «Слуга» – народний депутат, а раніше генеральний продюсер телеканалу, що належить Ігорю Коломойському, Олександр Ткаченко він же Сашко Труханівський, проводить так звані громадський зустрічі і круглі столи на тему свого нового законопроекту «Про столицю», який має на увазі поділ повноважень обираного мера і керівника КМДА .

У відповідь на це, 12 грудня, Кличко виступив в Конституційному суді України (КСУ) з приводу звернення народних депутатів щодо надання офіційного тлумачення Основного Закону в частині здійснення місцевого самоврядування та державної влади в столиці.

Читайте також:  Богдан був у Росії поруч з Азаровим напередодні відмови від асоціації з ЄС у 2013, – "Схеми"

За допомогою цієї справи в КСУ, деструктивний законопроект Ткаченка намагаються визнати неконституційним ще до його голосування в парламенті.

Як зазначалось раніше, крім позеленевшего СБУ на Богдана також працює НАБУ І НАБУ також почало відпрацьовувати по меру столиці України Віталію Кличку, а також як вони вважають – по всім його наближеним, як на роботі так і в особистому житті.

НАБУ повідомило про підозру колишньому депутату Верховної Ради і раднику мера Києва Дмитру Білоцерковцю.

Як написано в прес-релізі НАБУ, екс-депутат в своїх деклараціях за 2016 й і 2017-й роки, нібито, не вказав, що користувався нерухомим майном своєї матері, яке антикорупціонери оцінили в 3,8 млн. Грн.

Як стало відомо, зі слів самого Белоцерковця, причиною кримінального переслідування став той факт, що його дружина з сином періодично перебували у його матері, так як потрібна була допомога з дитиною. Антикорупціонери встановили та задокументували цей факт, шляхом відстеження та фіксації доставки памперсів за конкретною адресою, де проживала мати Білоцерківця. Ось і все «користування незадекларованим майном».

Питання: а скільки коштують найдорожчі памперси? 100-200 грн. … 50-100$?
Так хер там!

Памперси Ситника на замовлення Богдана і ЗЕ-влади обійшлися нам з вами в 3 млн гривень, саме стільки було витрачено на замовне розслідування по Білоцерковцю

Звинувачення виглядають смішно. Але, в тому-то і суть, що не всі кримінальні справи порушуються для доведення до суду або встановлення істини. Велика частина з них споруджуються з «гівна і палок», зшитих білими нитками, щоб внести розбрат в лад противника і змусити нервувати, дратуватися … Загалом робити помилки, висвітлення яких потім зможе допомогти в передвиборному процесі, який розгориться ось уже через півроку.

НАБУ порушило кримінальну справу і проти самого Віталія Кличка. Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань після відповідного рішення Антикорупційного суду від 18 жовтня по ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди), ч. 3 ст. 191 (Викрадення держкоштів), ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та інших злочинів Кримінального кодексу.

Позивач заявляв про самовільне захоплення земельних ділянок, несанкціонованої забудови та самовільної реконструкції житлових і нежитлових споруд в Києві.

Але, найбільш екзотично, звичайно, виглядає звинувачення Кличко в державній зраді.

Ви розумієте? Держзраді! НАБУ і держзрада!

Пару днів назад вийшов ролік по зеленому СБУ, яке бігає по КМДА і рахує швабри, граблі та штампує кримінальні справи на Кличка зі швидкістю звуку з понтом за недостачу, а в той же час НАБУ відкриває справи по державній зраді!

Хлопці. Ви що там у себе звізданулісь? Ви поплутали кабінети, будівлі та вулиці в Києві?

СБУ – це на Володимирській, ну, та що ближче до центру, а НАБУ трохи далі від Золотих воріт.

Може вам Богдан рознарядки переплутав?

НАБУшнікі, граблі рахувати – це ж ваша робота, а держзрада – це СБУ!

Як зазначалось раніше зелене СБУ різко зацікавилося комунальним підприємством КП «ГІОЦ», і почали масово відкривати кримінальні справи.

Читайте також:  Андрей Биба (БРСМ). Почему власть не хочет добиваться экстрадиции спонсора партии Шария, а его сеть продолжает работать в Украине?

Давайте розглянемо чому ЗЕ-СБУ зацікавив саме КП «ГІОЦ»

Отже, мільйони киян щомісяця бачать це дивне поєднання букв на своїх платіжках за комунальні послуги.

Чи варто говорити, що процес формування і оплати тарифів за електроенергію, воду та інші комунальні послуги, є в суспільстві одним з найбільш актуальних? А несправний ліфт у багатоповерхівці і того страшніше – адже може вивести з себе будь-кого.

Тільки уявіть собі громадський резонанс кримінального переслідування людей, від яких приходить «погана звістка» підвищення тарифів на газ і тепло?

Інший вагомий аспект значущості роботи «Головного інформаційно-обчислювального центру» міста Києва полягає в комфортності пересування по столиці.

Саме «ГІОЦ» переважно координує роботи по впровадженню єдиного електронного квитка (Kyiv Smart Card), який пообіцяли запустити до майбутнього квітня.

Заблокуйте обшуками і виїмками роботу «ГІОЦ», налякати співробітників допитами, і робота одного з найважливіших комунальних підприємств буде повністю блокована, що призведе до зриву впровадження електронного квитка.

Хто буде винен?

Звичайно ж, не СБУ і не суддя та й не Зе-команда

Здійснювати на них тиск – протизаконно.

А ось на міського голову – та скільки завгодно. Обіцяв киянам перехід на зручні системи оплати проїзду – і не зробив.

Шикарний профіт для його опонентів на наступних виборах!

Бюджет міста Києва становить 64 мільярди гривень. Це майже вдвічі більше, ніж поточний стан Ігоря Коломойського. У боротьбі за такі гроші, не те, що кілька кримінальних справ, а ще кілька серіалів з кримінальними справами можна спорудити.

На жаль, настільки необхідна столиці реальна боротьба з корупцією, знову впирається в політично мотивовані дії і бездіяльність.

Ну і на кінцівку, інформація для одноразових латексних слуг Богдана.

Доля нового «Саші Стоматолога» – Богдана ще не вирішена.

Є інформація для одноразових латексних слуг Богдана що можливо навіть він відправиться Росію до своїх господарів влаштовуватися на нову роботу, а можливо він прямо зараз добігає до російського кордону …

Портнова також можуть … відправити … в минуле … безповоротне минуле … воно вже натрендело і про шибениці для майданівців та іншу гидоту, тому все йде саме до цього …

Так ось, Подумайте, чим займетеся ви коли вас викинуть як використання … ну ви зрозуміли що …

Джерело

 

Залишити відповідь