Михайло Хорошевський – хто має знання, досвід і можливість принести користь для суспільства – не має права стояти осторонь

0

Місцеві вибори не менш важливі, а може навіть й важливіші, ніж вибори парламентські. Саме від них залежить, чи буде у нас гаряча вода в крані, теплі батареї та полагоджений дах. Залежить від нашого голосу. Але яким чином вирішити, за кого залишити відмітку в бюлетені, щоб потім не соромитись свого вибору?

Є людина, яка досягла всього у своєму житті самотужки. Людина, яка пройшла 27 років трудового досвіду. Людина, що розпочала свій шлях простим робітником, а зараз очолює велике комунальне підприємство. Цю людину звати Михайло Хорошевський.

Михайло Хорошевський народився у 1976 році, у родині батька-художника та мати-економіста. Змалку він був активним, не боявся брати на себе відповідальність та завжди прагнув знань.

У 1998 році отримав диплом Східноукраїнського державного університету, але ще під час навчання пішов працювати на вугільне виробництво.

Коли отримав першу освіту, то влаштувався на державне підприємство «Луганськвуглебудреструктурізація», де почав працювати звичайним гірником, а закінчив комерційним директором підприємства.

Під час роботи зрозумів, що є потреба у другій вищій освіті, тому вступив до Донбаського гірничо-металургійного інституту, де отримав кваліфікацію «менеджер-економіст у гірництві».

З 2009 року Михайло Хорошевський є директором комунального підприємства «Київекспертиза».

Завдяки цьому місто зберегло мільйони гривень з бюджету, бо безпечність та законність будівництва було проконтрольовано.

Зараз у Михайла Хорошевського є двоє дітей. Донька Поліна захоплюється вокалом та вивчає корейську мову. Син, якого також звати Михайло, поки що ходить у дитячий садок, але вже дуже любить малювати.

«Хочу, щоб мої діти та діти кожного з нас були щасливими та мали все необхідне. Я вчу своїх дітей відповідальності та небайдужості, бо сам вважаю: той, хто має знання, досвід і можливість принести користь для суспільства – не має права стояти осторонь», – так вважає Михайло Хорошевський.

Залишити відповідь