На Житомирщину несанкціоновано вивезли львівське сміття – місцеві виявили там медичні відходи | –

0

Львівське сміття мандрує країною: в Чуднівському районі на Житомирщині облаштували несанкціонований смітник. За словами місцевих, побутові та медичні відходи фурами звозили вночі зі Львова. Хто перетворює регіон на звалище? Та чи справді так утилізують «ковідне» сміття? Розслідувала Ася Клітна.

У 20-х числах березня будичанську громаду спантеличила новина: на територію занедбаного цегельного заводу хтось завіз сміття. І не простий мотлох, а перемішаний із лікарняним приладдям – трубками ШВЛ, дротами від крапельниць, засобами індивідуального захисту.

«Медики тут були, і вони побачили, що тут є ковідні відходи. І пробірки, і шприці, і медичні халати. Ми знаходили платіжки, зошити дітей, які були підписані, й платіжки зі Львова», – розповідає жителька с. Будичани Катерина Химичук.

Місцеві обурені: в країні — пандемія, Житомирщина перебуває в червоній зоні, а їм майже під самісінькі пороги хат підкинули хімічну бомбу. Ситуація ускладнюється ще й тим, що завод стоїть майже на схилі річки.

Під Будичанами улаштували несанкціоноване звалище Фото:

Громаді вдалося розвернути декілька фур зі сміттям, повалити дерево та перегородити шлях до звалища. Самого ж винуватця цієї локальної катастрофи будичани знають.

«Місяць тому наш житель привів із собою шахрайське угруповання, яке відкрило ось таке підприємство. Упродовж 3-4 днів вони перереєструвалися, він знайшов їм квартиру в селі. І ось так потихеньку, за нашими спинами, зробили нам таке. Потім уже власник цього сміття каже, що йому це підкинули. Чого ж він затрамбував його своїм трактором? У них є «дах», і вони нікого не бояться», – зазначає місцева жителька пані Лариса.

І дійсно, за адресою заводу зареєстрована компанія ТОВ «Еколайфтранс», яку очолює будичанин Микола Головня. А вже в день завезення сміття за цією ж адресою прописалося нове підприємство – ТОВ «СОРТІНДУСТРІЯ», одним із видів діяльності якого за КВЕД є збирання безпечних відходів.

Читайте також:  Сергей Мамедов: мойщик Януковича и шестерки Вавриша прикрылись Парцхаладзе

Залишити відповідь