Незебільний Київ. Кличко суттєво випереджає можливих конкурентів – КМІС

0

Якби вибори мера Києва відбувалися в середині жовтня, то з усіх жителів міста віком від 18 років більше ніж третина віддали б свої голоси за чинного міського голову Віталія Кличка, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

“Якщо розрахувати відсотки стосовно тих, хто визначився (власне, саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони відбувалися в середині жовтня), то отримаємо: 36,6% проголосували б за Віталія Кличка, 18% – за Олександра Ткаченка, 12,6% – за Андрія Пальчевського, 8,6% – за Олександра Попова, 8,1% – за Миколу Томенка, 5,7% – за Борислава Березу, 4,7% – за Андрія Іллєнка, 3,2% – за Володимира Бондаренка, 1,2% – за Сергія Гусовського, за інших кандидатів – всього 1,5%”, – йдеться у прес-релізі, розміщеному на сайті КМІС у вівторок.

КМІС провів опитування громадської думки жителів м. Києва з 11 до 22 жовтня. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (САTІ, computer-assistedtelephoneinterviews) опитано 803 респондентів, що проживають у м. Києві, за двоступінчастою вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка репрезентативна для населення міста віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (із імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3,1% – для показників близьких до 25% або 75%, 2,3% – для показників близьких до 12% або 88%, 1,6% – для показників близьких до 5% або 95%.

Залишити відповідь