Про медичне взуття

Медичне взуття – це вироби медичного призначення, які виготовляються при різних захворюваннях і деформаціях гомілок і стоп. Це вироби, розроблені відповідно до анатомічної будови ноги. Вони забезпечують підтримку поздовжніх і поперечних дуг в правильних точках опори. Каблук повинен виконувати свою функцію поглинання і пом’якшення. При цьому основа повинна підтримувати склепіння стопи. Це здійснює коригувальний вплив завдяки ефективним точкам опори. Поліпшується кровообіг і позиція. Підошва ставиться в нейтральне положення. Взуття досить широке, щоб не здавлювати пальці. Вони виготовлені з натуральної шкіри і сприяють вентиляції ніг. Добре провітрюване взуття допомагає запобігти грибкові проблеми, які можуть розвинутися на шкірі через закрите середовище. Достатня глибина і ширина медичного взуття допускає різні модифікації, які лікарі можуть легко застосувати. Завдяки рухомій устілці лікар може легко вставити іншу внутрішню підошву, яку вважає за потрібну. Це ще більше збільшить користь устілок, які використовуються в правильному взутті.
Медичне взуття купити можна на сайті магазина медичної взуття «MEDICAL SHOES».

Медичне взуття спеціально розроблене для підтримки стоп, щиколоток і гомілок. Вони можуть допомогти зменшити біль, запобігти травмам і стимулювати кровообіг. Багато ортопедичних черевиків призначені для допомоги людям зі специфічними проблемами, такими як підошовний фасціїт, діабетична нейропатія, артрит, травми тощо. Індивідуальна модифікація взуття та ортопедичні пристрої можуть допомогти вирішити ці проблеми нехірургічним шляхом, зменшуючи біль і збільшуючи рухливість. Медичне взуття не лише підтримує та зручно, але й стильно. Знайдіть ідеальну пару ортопедичного взуття у «MEDICAL SHOES».

Медичне взуття може знадобитися, якщо у вас є деформація стопи або пальців, важкі шишки, відкриті рани, такі як виразки, неврологічне захворювання або складна травма стопи.

Чим медичне взуття відрізняється від повсякденного? ​

Медичне взуття розроблено з урахуванням механіки та анатомії стопи та щиколотки. Ось чим медичного взуття відрізняється від повсякденного взуття, маючи кілька медичних переваг:

  • Медичне взуття має дуже міцну та заокруглену підошву (так звану «качалки»), щоб було легше ходити.
  • Медичні черевики мають знімну опору для ніг і додаткову глибину для розміщення ортопедичних виробів, виготовлених на замовлення.
  • Медичне взуття доступне різної ширини для широких або деформованих стоп.
Читайте також:  Мер Києва Кличко провів тренування з боксу для патрульних поліцейських (ВІДЕО)

Серйозність аномалії стопи відіграє важливу роль у визначенні необхідності носіння медичного взуття чи ні.

Leave a Reply