Роман Малютін з “Батальону “Монако” на чолі державного Укртрансгазу

0

Роман Малютін 2 вересня 2022 року: “Пити пиво після важких перегонів обов’язково”

Генштаб ЗСУ 2 вересня 2022 року: “ На Бахмутському напрямку ворог обстрілював з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Суха Балка, Юр’ївка, Бахмутське, Майорськ, Зайцеве, Соледар, Бахмут, Яковлівка, Білогорівка. Наніс авіаудари в районах населених пунктів Зайцеве, Весела Долина, Соледар, Бахмут, Яківлівка. ЗСУ відбили наступ противника у напрямках населених пунктів Бахмутське та Бахмут, а також Весела Долина та Майорськ. ”

АТ «Укртрансгаз» забезпечує діяльність українських підземних сховищ газу, а також здійснює роботи з модернізації та будівництва магістральних газопроводів і об’єктів на них.

З одного боку це підприємство входить в орбіту підвищеної “зацікавленості” агресора, з іншого боку це великий ласий шматок для корупціонерів. Тому критично важливо для країни, щоб  менеджмент цього підприємства був криштально чистий і прозорий.

6 січня 2023 року без проведення конкурсу, як передбачено по закону, в ручному режимі по схемі «тимчасово виконуючого обов’язки» на посаду керівника АТ “Укртрансгаз” призначено Малютіна Романа.

У відкритому доступі про Романа можна знайти небагато – 20 років у галузі, підіймався з низів, в негативі непомічений. Статки Романа перевірити неможливо з причини закритих декларацій. На перший погляд персонаж позитивний.

Але, наша редакція провела розслідування, щоб більше познайомити народ України з новим топменеджером одного з ключових державних підприємств.

До свого призначення Роман очолював технічний департамент Укртрансгазу, де відповідав за експлуатацію компресорних станцій, напрямки енергетики та метрології.

Середня посада держпідприємства з відповідною, не дуже великою, заробітною платою. Однак вона дозволила сім’ї Малютіних у 2021 році купити квартиру у житловому комплексі преміум-класу “Резиденція” у м. Харкові. Загальна площа квартири 160,8 м2. Згідно з даними сайту “лун”, така квартира коштувала понад 215 тисяч доларів без ремонту.

Читайте також:  Інна Пащенко: незадеклароване майно та суди: секрети ймовірної очільниці Сумської ОДА (ОНОВЛЕНО)

Для своїх двох автомобілів 2017 року випуску Mitsubishi Pajero Sport та Wolkswagen Toureg, родина придбала ще два паркомісця у тому ж елітному ЖК. Третю машину Mitsubishi Outlander, якою Роман також користується, він оформив на свою свекруху.

До цього Малютіни мешкали у квартирі ЖК “Консоль” загальною площею 109 м2, яка також залишилась у них у власності. А навіщо продавати одну квартиру, щоб купити другу? Це ж набагато краще докупити просто другу квартиру і мате декілька, а кошти, то судячи з усього, не проблема в сім’ї Мілютіних. А те, що Роман працює в сім’ї один, бо дружина виховує двох дітей, то теж не проблема, що ж він не може заробити для сім’ї коштів! Для формування повної картини звичного життя Романа, ми вивчили інстаграм сторінку його дружини. На щастя, Ольга Малютіна (olenka.maliutina), доволі детально її веде. Згідно з фото на сторінці, Роман займається вітрильним спортом і обожнює яхти. Його дружина і діти займаються великим тенісом. Але загальним хобі родини є подорожі. Мальдіви, Куршевель, Італія і звичайно Відень — невеликий перелік курортів, які за останні роки відвідала родина Малютіних. Звичайно ж діти навчалися до війни у найдорожчій приватній харківській школі, але оплата навчання дітей для Романа також не була проблемою.

Але, якщо підсумувати всі статки сім’ї Мілютіних, порахувати хоча б дуже скромно витрати на подорожі, квартири, машини, тощо, то виникає цікаве питання: а як це пан Роман при своїх незначних статках працівника державного підприємства зміг собі дозволити придбати всі вказані активи і вести стиль життя, подібний до олігархів!

І якщо ми, журналісти бачимо таку очевидну картину наявності необґрунтованих доходів у пана Романа, то куди дивиться служба безпеки України, НАЗК, НАБУ, інші антикорупційні структури, яких в країні безліч, а виявляти такі факти приходиться журналістам!

Читайте також:  Валентин Волканов. Привіт із 90-х. Як на Одещині криптовалютний мільйонер розправляється з людьми

На останок, хотілося б відмітити ще одну пікантну деталь.

З введенням військового стану виїзд особам чоловічої статі за кордон суворо обмежено, окрім випадків, якщо особа їде в офіційне відрядження, або має інвалідність чи інші передбачені законом виключні підстави. Як розповіли знайомі Романа, і підтверджує його дружина в Інстаграмі, Роман Мілютін за період військового стану у 2022 році зумів щонайменше 4 рази виїхати за кордон, в тому числі покататись в Австрії на яхті на відповідній тусовці, попити там пива, відвідати дружину і дітей, які під час війни проживають у Німеччині та відсвяткувати з ними Новий Рік.

Але, враховуючи все зазначене, навіть без огляду на кричущу невідповідність офіційних доходів сім’ї Романа Мілютіна з його статками та стилем життя, постає важливе питання, чи має право з морально-етичних міркувань особа займати посаду керівника одного з найбільших державних підприємств, яка під час кровопролитних боїв за Бахмут і Вугледар, спокійно попиває пиво в Австрії на приватній тусовці, виїхавши за кордон під виглядом «волонтера», або як «волонтер» святкує Новий рік із сім’єю за кордоном, хоча ж очевидно, що волонтерська робота не передбачає таких «радощів»?

Такі приклади породжують у звичайних українців одне риторичне питання: «За що прості українські хлопці в окопах проливають свою кров? Щоб зберегти для деяких осіб можливість і надалі грабувати Українську Державу?»

Мальдіви

Куршавель

Італія (елітний парк розваг)

Роттердам

Відень

Під час третього виїзду за кордон, в той час, коли в Україні точилися криваві бої за рідну землю, чоловік призовного віку, без фізичних вад і повністю годний до служби, героїчно перемагав келих пива в Австрії, чим його дружина вважає за потрібне похизуватися, мовляв «які вони розумні», що захищають вітчизну на австрійському курорті.

Читайте також:  Людмила Русалина и грязная земля

Автор: Роман Розсоха

Залишити відповідь