Шабуніна та інших “антикорупціонерів” викрила на брехні Уляна Супрун (Відео)

0

Ексміністерка Супрун викрила Шабуніна та інших “антикорупціонерів” на брехні (Відео)

Суть:

  • Супрун критикує Шабуніна та інших “антикорупціонерів” за те, що вони до 2022 року очорнювали Україну перед США, стверджуючи, що “всі корумповані”.
  • За словами Супрун, через цю брехню Україні зараз важче отримувати допомогу від США, адже американці втратили довіру до українського уряду.
  • Супрун також звинувачує Шабуніна та інших у тому, що вони, здобувши гранти, нічого не роблять, а лише “кутять по ресторанах”.

Деталі:

  • У відео Супрун нагадує, що до 2022 року Шабунін та інші “антикорупціонери” їздили до США, де розповідали про “тотальну корупцію” в Україні.
  • За її словами, ці люди таким чином намагалися отримати більше грантів для своїх організацій.
  • Супрун стверджує, що через цю брехню у США склалося негативне уявлення про Україну, що ускладнює отримання допомоги зараз, коли вона дійсно потрібна.
  • Ексміністерка також зазначає, що Шабунін та інші “антикорупціонери”, які раніше очорнювали Україну, зараз нічого не роблять для допомоги країні.
  • Натомість, за словами Супрун, вони “кутять по ресторанах” і ні в чому собі не відмовляють.

Супрун, по суті, знищує Шабуніна та інших так званих «антикорупціонерів», які до 2022 року їздили до США, де розповідали всім, що в Україні — «усі корумповані, треба все міняти, довкола корупція і тому давайте нам більше грантів».

А коли розпочалася повномасштабна війна, ці ж люди знову поїхали до Вашингтона і почали просити зброю, боєприпаси тощо. На що отримували відповідь: «чекайте, адже, за вашими словами, ви — найбільш корумпована країна. Ви самі нам казали не довіряти вашому уряду».

А тепер ми маємо те, що маємо. Поки українські військові сидять без снарядів, усілякі Шабуніни та Ко, які своїми бажаннями побільше хапнути грантів, до цього привели, і тепер кутять по ресторанах і ні в чому собі не відмовляють.

Читайте також:  Коля Оболонський, героїн і рекет: Лерос заявив про причетність Тищенка до злочинної групи у 90-х роках

aspi.com.ua

Залишити відповідь