«Слуга» Ткаченко орендує незадекларований будинок на Трухановому острові за вдвічі заниженою ціною

0

На Facebook сторінці «Вільна Україна» розміщено наступний допис:

Ярослав Бондаренко повідомив, що Олександр Ткаченко “забув” задекларувати орендований особняк на Трухановому острові. Будинок побудований незаконно – в природоохоронній зоні Києва. Ткаченко відсутність вдома в декларації пояснив тим, що знімає його менше року і пообіцяв відбити у декларації в 2020 році. Ярослав з’ясував: Ткаченко орендує особняк щонайменше 4 роки.

Виявляється, борець з блогерської дезінформацією сам бреше так, що вуха завертаються. А почалося, як завжди, з декларації. За документами він (будинок – ред.) Раптом почав рахуватись адміністративною будівлею, а не житловим будинком. Що автоматично знизило вартість оренди вдвічі

Нардеп оселився на Трухановому острові після виходу сюжету про це незаконно побудований особняк на телеканалі “1 + 1″, який тоді очолював Ткаченко.

Такий неймовірний збіг. Оселився і живе з 2015, а говорить, що з 2019. І при цьому хоче боротися з дезінформацією в ЗМІ і забороняти блогерам колупати в носі

Нагадаємо про закон щодо скасування депутатської недоторканності, який вступить в силу в січні 2020 року.

От цікаво добереться хоч якась із наших доблесних антикорупційних структур до Ткаченко? НАБУ, наприклад? Сам Ярослав звертався письмово в НАБУ але отримав відписку”

Читайте також:  "Аваков – черт": протестующие на Банковой потребовали избавиться от Авакова. ФОТО, ВИДЕО

Залишити відповідь