Смартфон Зеленського: президент України користується російським хмарним сервісом

0

Президент України Володимир Зеленський користується російським хмарним сервісом – додаток “Яндекс.Диск” встановлений на ґаджеті глави держави.

Як повідомляє “Новинарня“, увагу на це звертають користувачі соцмереж, придивившись до смартфону Зеленського.

“Жарти жартами, але, сподіваюся, хтось з СБУ пояснить йому, що, перебуваючи на цій посаді, користуватися такими додатками, та й взагалі користуватися смартфоном це дуже… дуже погана ідея”, – пише Олександр Красиля у ФБ.

Він ілюструє допис світлиною, де видно встановлений на смарфоні Зеленського заборонений в Україні російський хмарний сервіс “Яндекс.Диск”.

“Яндекс.Диск” – хмарний сервіс, який належить російській компанії “Яндекс”, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах в хмарі та передавати їх іншим користувачам.

Можливо президент Зеленський не користується цим хмарним сервісом Яндексу. Є такий факт, що при покупці в смартофонах є багато неактивованих додатків, які просто залишаються неактивними і вісять лише як ярлики.

Компанія “Яндекс” відома тісною співпрацею з російськими спецслужбами.

Українським держслужбовцям, військовим, державним установам тощо неодноразово вказували на потребу відмовитися від сервісів країни-агресора на кшталт Mail.ru, Yandex тощо.

Президент України Петро Порошенко 15 травня 2017 року ввів у дію рішення РНБО про санкції проти соціальних мереж “ВКонтакте” і “Одноклассники”, а також компаній “Мейл.ру”, “Яндекс” та їхніх сервісів. Доступ до цих сайтів заборонено наразі на три роки.
“Яндекс.Диск” – один із сервісів, доступ до яких, відповідно до указу, має бути закритий українськими провайдерами.

Багато людей бажають купити смартфон в Україні з встановленими додатками, та за звичай вони висять як неактивні ярлики. Такі додатки безпечні до тих пір, поки ви не активуєте програму. Але краще в нових смартфонах налаштовувати програми одразу і видаляти всі додатки якими ви не користуєтесь.

Залишити відповідь