Стратегічні бомбардувальники Сполучених Штатів Америки B-52H Stratofortress знову в повітряному просторі україни

0

СТРАТЕГІЧНІ БОМБАРДУВАЛЬНИКИ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

23 вересня пара В-52H увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України.

Американські пілоти в інтеграції з українськими винищувачами створюють можливості колективної оборони і надають США, країнам НАТО та ключовим партнерам Альянсу стратегічні та операційні можливості для стримування країни-агресора.

Американські партнери України у черговий раз демонструють всебічну підтримку нашої держави на міжнародній арені у сфері безпеки.

Крім цього у повітрі над Чорним морем постійно чергують вісім розвідувальних літаків країн НАТО, як контролюють ситуацію з пересуванням військових РФ на сотні кілометрів вглиб ворожої території. Крім розвідувальних можливостей, кожен з цих літаків може самотужки заблокувати всі ППО С-400 окупантів  у Криму, що вони нещодавно і демонстрували. Тоді піднялося дуже голосне виття на мокшанських болотах. І, нагадаю, таких літаків НАТО у повітрі не один, а вісім.

Читайте також:  У Кабміні пропонують підняти виплати за народження дитини до 50 тисяч гривень

Залишити відповідь