Велике будівництво Зеленського – крадемо по крупному

0

Зелена банда краде як в останній раз. Отже мусимо констатувати що корупція при Зеленському зросла в рази.

Одна з головних схем зеленої банди зараз це «Велике будівництво».

Вчора, 3 грудня, під час брифінгу CoST Ukraine з нагоди аналізу особливостей «Великого будівництва» Зеленського стало відомо, що при Зеленському, в порівнянні з 2019 роком, вартість поточного так званого середнього ремонту автодоріг в Україні подорожчала в 2 рази!

При тому, що в 2020 році основний дорожній компонент – бітум на світових ринках подешевшав на 40%.

Для розуміння, вартість бітума це 60% вартості асфальтобетонної дороги.

Експерти підрахували що тільки за рахунок цього можно було б знизити вартість робіт на 20%.

Але це не стосується аферистів зекомАнди. Ці моральні уроди думають тільки про те як набити свої кишені.

Аналіз «Великого будівництва» Зеленського, проведений CoST, говорить про те, що в 2020 році було проведено лише 14,35 км капітального будівництва, 77,29 км реконструкції та 449,7 км капітального ремонту, але піарники влади дають зовсім інші, безумовно завищені цифри.

Річ у тім, що до проекту “Великого будівництва” включені об’єкти, які будувалися в попередні роки. Тобто зелена влада піариться на тому що робилось ще за часів Порошенка Аферисти нічого не планували та не розробляли. Вони просто взяли дорожній фонд, створений в 2016 році, державний фонд регіонального розвитку, який був створений у 2017 році, об’єднали їх фактично і під цим штампують об’єкти, які при Пороху не встигли завершити.

При тому малюють в 2 рази завищенні бюджети!

Нагадаю, що це не перша маштабна схема зеленої банди. Раніше я вже розповідав як на тендерах по закупівлі КТ міністерство охорони здоров’я поклало в кишеню 600 000 000 грн.

Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь