Верещук знову несе маячню про тролейбуси. Реакція соцмереж.

0

Народна депутатка і кандидатка в мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук, пояснила, що мала на увазі, коли говорила про “електричні тролейбуси”

Про це політик написала на своїй сторінці в Facebook.

“Кілька разів викликала Кличка на дебати. Він відмовчується, але напевно пильно стежить за моїми словами. Після одного з моїх ефірів, його платні блогери почали чіплятися до слів про тролейбуси на дизелі. Пояснюю Кличкові і його реєстраційним блогерам: бувають тролейбуси з автономним ходом. Це потрібно для того, щоби тролейбус міг продовжити рух у разі обриву лінії або об’їхати, наприклад, місце ДТП. Такий автономний хід досягається, зокрема, за рахунок дизель-генератора”, — пояснила депутатка.

“Тролейбуси з автономним ходом є в Запоріжжі, Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі та Житомирі. На жаль та на диво, їх немає в Києві”, — написала Верещук.

Нагадаємо, раніше Верещук заявляла протилежне, що місту необхідно закуповувати більше “електричних тролейбусів” замість “дизелів”.

“Харків будує муніципальне житло, мільйони витрачає на це. Дніпро – купує електричні тролейбуси. Ми – закуповуємо у Білорусі “дизеля”: то це ми так екологічну стратегію впроваджуємо у Києві? І так на всьому – куди не кинь, всюди безгосподарність”, – заявила Верещук в ефірі українського телеканалу.

Користувачі Facebook відреагували на пост Ірини Верещук коментарями

 

 

Читайте також:  Мобилизация в Украине – какие болезни являются основанием для признания непригодным во время мобилизации и что нужно знать – закон

Залишити відповідь