Виведення $600 мільйонів: «ПриватБанк» через «Голос України» вручив Коломойському ізраїльський позов

0

Про це повідомила пресслужба банку.

“ПриватБанк” звернувся до Окружного суду м. Тель-Авів-Яффа, Ізраїль, із позовом до своїх колишніх власників та інших відповідачів стосовно, як заявляється, їхніх шахрайських дій, незаконного привласнення та відмивання коштів, в результаті чого, щонайменше 600 млн дол. США (приблизно 16,5 млрд гривень) були незаконно виведені з Банку в період з 2007 по 2011 роки та розміщені на банківському рахунку в Ізраїльському Банку Дисконт [Israel Discount Bank]” – йдеться в повідомленні.

Відповідно до рішення ізраїльського суду від 26 квітня 2021 року, банк опублікував повідомлення в газеті “Голос України” для вручення ізраїльського позову в Україні Коломойському та Боголюбову, а також іншому відповідачу –Карташову (їхня давня довірена особа, яка наразі обіймає посаду Директора Департаменту юридичного супроводу в ПАТ “Укрнафта”) відповідно до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах.

Зазначається, що хоча Коломойському та Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі, та в рамках їхніх та Карташова попередніх спроб уникнення вручення позову в Україні, “ПриватБанк” вживає цих подальших заходів для усунення будь-яких аргументів з їхньої сторони щодо того, що позов не був їм належним чином вручений, та забезпечення правосуддя ізраїльського суду щодо їхніх незаконних дій.

Фото: “ПриватБанк”

Нагадаємо, що рішення про націоналізацію “ПриватБанку” в зв’язку з його неплатоспроможністю було прийнято українською владою в грудні 2016 року.

Причиною націоналізації стали дії колишніх власників, котрі виділяли значні кредити афілійованим особам. Результати незалежного розслідування компанії Kroll показали, що до націоналізації “ПриватБанк” мінімум протягом 10 років був об’єктом масштабних махінацій, що призвело до нанесення фінансовій установі збитків на суму мінімум $5,5 млрд.

Читайте також:  Роман Гольдман - откуда в Украине взялся медицинский паразит и как он причастен к его успеху «Квартал 95» (расследование)

 

Залишити відповідь