Подавайте заявки в Дії: до обласних центрів надійшли перші партії ламп для обміну

0

Перехід на LED-лампи допоможе скоротити дефіцит електроенергії. За підрахунками експертів, споживання електрики знизиться на 7-10% під час пікових навантажень. Так кожен українець зможе зробити свій внесок у посилення енергетичної безпеки держави.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров.

Подавайте заяву про обмін лампочок в Дії. Зможете обміняти 5 звичайних ламп на 5 LED у найближчій Укрпошті. Заява в Дії гарантуватиме наявність ламп у відділенні, – написав міністр (досьє Михайла Федорова)

Перші партії ламп надійшли до обласних центрів. А також — до Краматорська, Покровська і Кривого Рогу. До кінця лютого лампочки з‘являться і в інших містах України.

Як правильно подати заяву про обмін лампочок в Дії — дивіться у відео, а також переходьте за посиланням.

Дякую Європейському Союзу, який профінансував 30 млн LED-ламп українцям. Окреме спасибі — уряду Франції за додаткові 5 млн. Вистоїмо разом, – зазначив міністр.

Нагадаємо, програма обміну ламп підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, АТ “Укрпошта” в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

Кабінет міністрів затвердив Порядок реалізації протягом 2023 року експериментального проєкту із заміни побутових ламп розжарювання на світлодіодні лампи для економії електроенергії.

Залишити відповідь