Як виділити свій товар серед конкурентів за допомогою правильної предметної зйомки

0

Кількість брендів та інтернет-магазинів в Україні постійно зростає, тому доводиться докладати зусиль, щоб привернути увагу потенційних покупців до свого продукту. І найкращим інструментом для цього є предметна зйомка товарів. 

Красива та якісна фотографія «чіпляє» користувача за секунду. Вона здатна багато розповісти про ваш продукт і цінності бренду. Креативні рішення фотографа допоможуть створити ефективну візуальну рекламу, привернути увагу до бренду, підвищити його впізнаваність, а також сформувати певний імідж і збільшити кількість продажів. 

Предметна фотозйомка дозволяє продемонструвати зовнішні характеристики товару та особливості дизайну й функціоналу, тому є оптимальним варіантом створення контенту для соцмереж або каталогу на сайт. 

Види предметної зйомки 

Предметна фотографія необхідна для якісної презентації передусім аксесуарів та ювелірних виробів, однак загалом підходить для будь-яких товарів, які потребують деталізованої демонстрації. 

Які види предметної зйомки бувають: 

  • для каталогу на власний сайт, а також для рекламних каталогів різних онлайн-платформ та маркетплейсів, як от Розетка, Амазон, Пром та інші; 
  • іміджева – привабливі унікальні фото для банерів та іншої реклами як в інтернеті, так і офлайн; 
  • фуд-зйомка – для меню ресторанів та кафе, для публікації на сайті закладу та в соцмережах, а також для зовнішньої реклами; 
  • зйомка 360 градусів – формат для інтернет-магазинів, який дозволяє показати товар з усіх ракурсів. 

За наявності певного досвіду можна робити предметні фото власноруч на телефон з хорошою камерою, однак якщо такого досвіду немає, краще звернутися до професійного фотографа. 

Чому варто замовити зйомку в студії 

Досвідчений фотограф знає, як знімати різні товари, як підкреслити в кадрі текстуру матеріалу, кольори й інші візуальні характеристики, а також як зробити апетитною будь-яку страву. Тож заощаджуйте час і замовляйте зйомку в студії. 

Читайте також:  Временные татуировки: все что нужно знать

В послугу предметної зйомки в студії входять: 

  • підготовка обладнання та реквізиту, якщо планується певна композиція; 
  • налаштування основного й додаткового світла; 
  • підготовка предмета, щоб на ньому не було жодних плям чи відбитків; 
  • безпосередньо зйомка товару; 
  • ретуш та кольорокорекція вдалих фотографій. 

Вартість предметної фотозйомки залежить від її виду, складності об’єкта й кількості фото, наявності реквізиту, участі декоратора чи фуд-стиліста, здійснення корекції кольору й ретуші, а також часу, який було на неї відведено.  

Українська продакшн-студія LANET PRODUCTION пропонує послуги предметної зйомки в Києві. В розпорядженні студії власний павільйон, професійне обладнання й команда майстрів своєї справи, які стежать за трендами у фотографії та рекламі. 

Щоб отримати детальну консультацію, звертайтеся до менеджера студії LANET PRODUCTION.

Контакти:

м. Київ, просп. Берестейський, 107

[email protected]

+380930902782

Залишити відповідь