AOMEI Backupper – безпека ваших даних

0

Backupper Standard – це безкоштовна утиліта, яка робить резервне копіювання, синхронізацію та клонування. Дані зберігаються в закритому форматі, але деякі версії Backupper дозволяють переглядати вміст архіву і відновлювати тільки певні файли, якщо ви не хочете виконувати повне відновлення.

Для розширеної функціональності Backupper потрібна ліцензія Backupper Professional або Backupper Workstation.  Для більшості користувачів, якщо вони не потребують особливих потреб у резервному копіюванні, безкоштовної версії більш ніж достатньо.

Що ви можете зробити з AOMEI Backupper: основна функціональність

Багато користувачів використовують AOMEI Backupper лише для одного: зробити повний образ системи, щоб мали можливість відновити Windows незважаючи ні на що. Але для бізнес цілей цього замало і краще використовувати Backupper для регулярного резервного копіювання даних до хмарних папок, чи до ПК або, наприклад, NAS.

650d51c5cebe3.webp

У будь-якому випадку, Backupper може зробити більше, набагато більше, навіть у  безкоштовній версії. Ось що AOMEI Backupper може зробити для вас:

 • Резервна копія:
  • Резервне копіювання образу системи
  • Резервне копіювання SSD/жорсткого диска
  • Резервне копіювання розділів
  • Резервне копіювання файлів і папок (локально або в хмару AOMEI)
  • Резервне копіювання файлу даних Outlook
 • Синхронізація:
  • Синхронізація від джерела до місця призначення
  • Синхронізація в реальному часі між двома папками
  • Синхронізація дзеркала з місця призначення до джерела
  • Двостороння синхронізація папок
 • Відновлення з попереднього резервного образу
 • Клон:
  • Клон системи для міграції
  • Клонування на SSD або жорсткий диск
  • Клон розділу
 • Інструмент:
  • Створення завантажувального носія
  • Огляд вмісту зображень
  • Створення середовища відновлення на системному диску
  • Повне очищення диска
  • Перевірте збережений файл на цілісність

Порівняємо AOMEI Backuper Стандарт (безкоштовний) та Backupper Professional

Більшість параметрів резервного копіювання доступні в утиліті Backupper Standard Free, за винятком резервного копіювання Outlook.

Читайте також:  Бажаєте стати художником? Ще один корисний інструмент!

Клонування, можливо, є однією з причин оновлення до платної ліцензії, оскільки ви не можете перенести вашу систему на інший диск.  Деяким із вас може так набриднути перевстановлення Windows, тож клонування системного розділу є найкращим рішенням. Про бізнес задачі годі й казати – з Backupper, наприклад, сисадмін може швидко підготувати багато робочих місць.

У розділі “Інструменти” ви знайдете варіанти вивчення вмісту архіву резервного копіювання та створення локального середовища відновлення для Backupper.

Зауважте, що деякі додаткові параметри для цих завдань будуть відсутні у безкоштовній версії, наприклад, можливість виключити певні файли з резервних копій, створити схему резервного копіювання (скільки архівів зберегти), різницеве резервне копіювання (заощадити місце, зберігаючи лише інформацію, додану з моменту останнього резервного копіювання) та кілька інших.

Але, все ж таки, Backupper Free досить потужний і AOMEI не вирізав багато функцій, щоб змусити вас оновитись до платної ліцензії.

Якщо є щось, що може не зовсім подобатися в Backupper, це те, що вам потрібно створити завантажувальний USB-диск зі спеціальним середовищем відновлення. Без диска неможливо відновити системний розділ, оскільки ви не можете завантажитися в середовище відновлення AOMEI, яке виглядає і працює так само, як версія Backupper для Windows.

Чесно кажучи, це не щось погане, це просто спосіб роботи, оскільки важливі файли та папки операційної системи заблоковані і їх неможливо перезаписати з Windows.

До речі, те ж саме стосується і відновлення образу системи Windows, створеного за допомогою архівації та синхронізації Windows. Різниця полягає в тому, що якщо Windows все ще функціонує, ви можете перезавантажитися безпосередньо в середовищі відновлення Windows, натиснувши клавішу Shift при натисканні на кнопку перезавантаження.

Але навіть якщо ви забули створити завантажувальний носій Backupper не хвилюйтеся, ви можете зробити це з будь-якого комп’ютера, де встановлено Backupper.

Читайте також:  OpenNebula 2023: Дякуємо вам!

Оновлення: Backupper Professional включає можливість створення та збереження середовища відновлення AOMEI Backupper на поточний системний диск, усуваючи необхідність у завантажувальному диску USB на випадок, якщо вам потрібно відновити систему.

Досить часто, користувачі сторонніх утиліт (тим паче неліцензійних), які працюють безпосередньо з системними розділами, – це те, що щось може зламатися, і ви втратите свої дані. Використовуючи Backupper, ви не будете мати з жодних проблем такого роду. Або взагалі будь-які проблеми. Поки резервний образ не пошкоджений, ви зможете відновити систему. Ви можете перевірити резервні копії під час створення або в будь-який час після цього, навіть у безкоштовній версії.

Отже, якщо ви запитуєте себе: “Чи безпечний AOMEI Backupper?” – так, це на 100% безпечно.

Якщо вам потрібна надійна утиліта резервного копіювання та синхронізації, спробуйте AOMEI Backupper. AOMEI Backupper – це саме те, що повинно мати для резервного копіювання і синхронізації Windows. Інтерфейс простий у використанні, інструкції зрозумілі, і здебільшого вам не потрібно читати інструкцію, якщо у вас є базові знання комп’ютера. Backupper є доказом зручності у використанні, що не обов’язково має відбуватися за рахунок функціональності.

Як працює AOMEI Backupper? Backupper зберігає вибрані дані в спеціальні архіви образів у вибраному вами місці: локальний диск, зовнішній жорсткий диск, мережеве розташування. Резервне копіювання та синхронізація можуть бути заплановані вручну або за розкладом, тому вони запускаються автоматично.

Як відновити за допомогою AOMEI Backupper? Коли система потребує відновлення, потрібно завантажитися в середовищі відновлення Backupper, потім вибрати резервний образ, який буде використовуватися для відновлення, і, нарешті, підтвердити призначення. Якщо вам не потрібно відновлювати системний розділ, то ви можете відновити дані з образів Backupper прямо з Windows.

На закінчення варто додати, що 19 вересня 2023 року вийшов новий реліз AOMEI Backupper. Оновились як платна, так і безкоштовна версії, які можна завантажити з сайту розробника. Проте, для роботи професійної версії вам буде потрібна ліцензія, яку можна придбати у постачальника – компанії Ідеалсофт

Залишити відповідь