Професійний монтаж прихованої електропроводки

Чи міг собі уявити Нікола Тесла, що його мрії незабаром стануть дійсністю, що міста заллються електричним світлом, а більшість техніки живитиметься саме електричною енергією? Сьогодні електропроводкою в будинку чи квартирі вже нікого не здивуєш, проте мало хто чітко собі уявляє, що таке монтаж прихованої електропроводки , встановлення захисного електрообладнання та підведення контуру заземлення. А ось для фахівців компанії 220lviv.top – це звичайні трудові будні, чітко налагоджені схеми роботи, досвід, який був накопичений за роки діяльності.

Актуальність монтажу прихованої електропроводки

Облаштовуючи своє житло або робоче місце, кожен дбає про комфорт та естетику. Інакше кажучи, людині має бути зручно, яке погляду – приємно. Якби по стіні плелися дроти, наче змії серед ліан, то це нагадувало б знімальний майданчик за кадром. Тому монтаж прихованої електропроводки є на сьогоднішній день основним видом для приміщень побутового призначення (у промисловому будівництві має місце монтаж зовнішньої проводки). Це естетично та практично, а тому й актуально.

Професійний підхід

Співробітники компанії 220lviv.top підходять до виконання своєї роботи, демонструючи високий рівень професіоналізму. Співробітництво відбувається за такою схемою:

  • Звернення замовника – приймається у будь-який час доби, у вихідні та святкові дні, оперативно обробляється
  • Виїзд групи фахівців – якщо йдеться про аварійну ситуацію, то на місце виїжджає ремонтна бригада, яка оперативно усуває неполадки. Якщо ж йдеться про великомасштабні роботи (заміна електропроводки, наприклад), то на місце виїжджають фахівці огляду та діагностики.
  • Складання та узгодження проекту – відповідно до нього на об’єкті виконуватимуться всі роботи
  • Реалізація проекту – за необхідності здійснюється демонтаж старої проводки та обладнання, монтується нове
  • Пусконалагоджувальні роботи – запуск електромережі та перевірка її працездатності
  • Гарантія – фахівці виписують гарантійний талон на всі виконані роботи, дають гарантії на обладнання, а також консультують замовника щодо подальшої правильної експлуатації мережі та обладнання.
Читайте також:  Яку теплицю купити в Україні

Монтаж прихованої електропроводки можливий і допустимо не завжди. Як правило, у вже готових дерев’яних будинках розведення прокладається поверхнею стін. Це обумовлено особливістю матеріалу та вимогами безпеки. У решті випадків проводка закладається в заздалегідь підготовлені жолоби (штроби), пропиляні в стінах. Усі кабелі укладаються в жолоби в гофрах, які виконують захисні функції та полегшують заміну проводки у майбутньому. Залишається лише заштукатурити стіни та завершити обробку відповідно до індивідуальних побажань власника нерухомості.

Внутрішня проводка вважається безпечнішою, оскільки дроти додатково захищені самими стінами та штукатурним шаром. У зв’язку з цим монтаж прихованої електропроводки допускає застосування менш захищених проводів, тобто з меншим класом безпеки. Усі розрахунки, пов’язані з діаметром дротом, типами захисних пристроїв здійснюються фахівцями компанії. На ваше бажання вам буде надано високоякісне електрообладнання (розетки, вимикачі) за найбільш привабливими цінами. Заміну проведення бажано здійснювати раз на 7-10 років, а профілактику проводити один раз на рік.

Leave a Reply