Що таке лазерна епіляція

0

На відміну від інших видів епіляції, лазерна епіляція є перевагою, оскільки вона постійна і здорова. Лазерна епіляція, яка забезпечує остаточне видалення небажаного волосся, незалежно від чоловічого чи жіночого, безболісна в порівнянні з класичними методами.

Він надзвичайно ефективний і нешкідливий, якщо виконувати його за допомогою правильних пристроїв і експертів. Фахівці досліджують область нанесення, тип і колір шкіри, структуру волосся, підбирають, який пристрій використовувати, і інформують людину про те, скільки сеансів буде видалено волосся. Основна мета лазерної епіляції – знищити корінь волосся, а не волосся. При застосуванні лазерних променів до кореня волосся навмисно порушується функція стовбурової клітини, яка забезпечує розвиток волосся. Це запобігає повторній появі волосся на поверхні шкіри.

 • Що таке лазерна епіляція?
 • Як працює лазерна епіляція?
 • Які існують види лазерної епіляції?
 • На яких частинах тіла можна проводити лазерну епіляцію?
 • Яка тривалість і інтервали сеансів лазерної епіляції?
 • Скільки сеансів займає лазерна епіляція?
 • Які фактори впливають на успіх лазерної епіляції?
 • Що слід враховувати до і після лазерної епіляції
 • Колір шкіри при лазерній епіляції
 • Чи є побічні ефекти лазерної епіляції?
 • Чи шкодить лазерна епіляція?
 • Чи є результати лазерної епіляції постійними?
 • Кому можна робити лазерну епіляцію?

Що таке лазерна епіляція?

Лазер, який являє собою світловий промінь, отриманий шляхом збудження променів, використовується в багатьох областях, таких як медицина та естетика. Лазерна епіляція, яка використовується для усунення вростання волосся, що є косметичною та психосоціальною проблемою, є методом, який застосовується вже близько 25 років. Під час лазерної епіляції, яку можна застосовувати на всіх ділянках тіла, волосся не можна торкатися щонайменше 15 днів до першого застосування. Таким чином, як кількість, так і твердість волосків можна легко спостерігати, і це спрямовано на підвищення ефективності, яку можна отримати від лазера. Після завершення планування область застосування очищається. Після того, як такі параметри, як тип і густота волосся, тип і колір шкіри, перевіряються фахівцями, процес починається з виконання серійних знімків потрібної ділянки за допомогою відповідного пристрою. Завершення процесу залежить від типу шкіри та волосся, кольору та ширини ділянки. Процедуру необхідно повторювати через певні проміжки часу. Метою лазерної епіляції є знищення волосяного фолікула. У цей момент раптове тепло, що виділяється лазерним світлом, більш ефективне для темних волосся. До речи  лазерна епіляція у медичному центру Beautycom відрізняється високою якістю обслуговування та професіоналізмом фахівців

Як працює лазерна епіляція?

Поверхня шкіри сканується променями, що кидаються на шкіру головкою апарату для лазерної епіляції. Промені, що досягають шкіри людини, утримуються речовиною під назвою меланін, яка надає волоссю колір. Таким чином, енергія, передана лазером, перетворюється на теплову енергію на поверхні волосся. Тепло, що передається від волосся до кореня волосся, призводить до руйнування кореня волосся за дуже короткий час. При деформації стовбурових клітин у корені волосся таким способом людина назавжди позбавляється від волосся у відповідній зоні.

Які існують види лазерної епіляції?

Використовується чотири види лазерної епіляції. Ефективність цих пристроїв для лазерної епіляції, які мають різну довжину хвилі, залежить від шкіри, типу волосся та кольору людини. Довжина хвилі приладу визначає його здатність проникати через шкіру. Оскільки довжина хвилі стає коротшою, її затримка коренем волосся збільшується. Біль, що відчувається на більшій довжині хвилі, сильна, але вона може відрізнятися в залежності від відмінностей і налаштувань між пристроями. Типи лазерної епіляції, що застосовуються в цілому, можна перерахувати так:

 • Рубіновий лазер:  цей тип лазера з довжиною хвилі 694 нм ефективний на дуже коротких волоссі. Рубіновий лазер, який більш ефективний для світлих типів шкіри, ефективний на таких ділянках, як верхня губа.
 • Олександритовий лазер: олександритовий лазер з  довжиною хвилі 755 нм, який можна застосовувати без пошкодження прилеглих тканин, скорочує час сеансу, швидко впливаючи на великі ділянки через його велику головку. Ефективний для не дуже темної шкіри і темного волосся. При високій системі охолодження біль не відчувається. Після процедури з тіла видаляється небажане волосся. Меланін, який надає колір волоссю, добре утримується александритовим лазером. Тому він більш ефективний у людей зі світлою шкірою.
 • Діодний лазер: Діодний лазер  з довжиною хвилі 800 нм ефективний для видалення тонких волосків. Використовується разом з охолоджуючим гелем, оскільки стріляє з дуже близької відстані до шкіри. Лазер, що застосовується на всіх типах шкіри, також впливає на врослі волосяні фолікули. Його можна наносити на темну шкіру, не пошкоджуючи її, оскільки має можливість ручного регулювання.
 • Nd: Яг-лазер:  цей тип лазера, який ефективний для людей із темною та світлою шкірою, викликає біль більше, ніж інші. Відомий з довжиною хвилі 1064 нм, Nd: Yag-лазер ефективний на світлих і тонких волосках. Він ефективний завдяки своєму наконечнику великого діаметру та довгому часу кидка.
Читайте також:  ФК «Ювентус» заподозрили в сомнительных сделках с агентами

На яких частинах тіла можна проводити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію можна застосувати до всіх частин тіла за допомогою відповідного пристрою. Ділянки тіла, де часто застосовується лазерна епіляція, можна назвати наступним чином:

 • Лазерна епіляція пахв: Лазерна епіляція пахв  , яка часто застосовується як для естетичних, так і для гігієнічних проблем, часто віддають перевагу жінкам. Оскільки волосся в області пахв є відносно густим, епіляція зазвичай триває від 4 до 6 сеансів. Небажаних станів, таких як вростання, після лазерної епіляції не виникає. Оскільки лазерний промінь, що впливає на волоски під час лазерної епіляції, не пошкоджує тканини під шкірою, його можна застосовувати безпечно.
 • Лазерна епіляція зони бікіні:  цей тип епіляції, який можна визначити як видалення волосся за межами зони бікіні за допомогою лазерної епіляції, має дуже високий рівень успіху. В основному, після 6 сеансів людина позбавляється від волосся на відповідній ділянці.
 • Лазерна епіляція  в області статевих органів : лазерна епіляція в області статевих органів, яку застосовують ті, хто віддає перевагу постійне видалення волосся в області геніталій, займає від 4 до 6 сеансів залежно від густого і темного волосся в цій області. Ефективність лазерної епіляції, яка надзвичайно ефективна для лобкових волосся, в області губ нижча, ніж на лобку. Лазерний промінь, який використовується при лазерній епіляції статевих органів, не завдає шкоди тканинам і органам під шкірою.
 • Лазерна епіляція  в області ніг: волосся в області ніг, здебільшого викликане генетичними факторами, можна побачити на верхній частині гомілки, особливо на гомілці. Залежно від великої площі, часткове або все волосся на ногах можна видалити за допомогою лазерної епіляції в області ніг, що займає відносно більше часу. Застосування лазерної епіляції в області ніг зазвичай займає 6 сеансів.
 • Лазерна епіляція в  області рук : лазерна епіляція в області рук, якій віддають перевагу як жінки, так і чоловіки, може тривати до 10 сеансів залежно від різної структури волосків у зоні рук. Не рекомендується застосовувати влітку, коли руки в основному відкриті.
 • Лазерна епіляція в зоні грудей: за допомогою  цього типу епіляції, який переважно віддають перевагу чоловікам, можна видалити все волосся в області грудей або розбавити волоски. У цьому регіоні можна використовувати діодний або олександритовий лазер.
 • Лазерна епіляція в області  спини: час від часу волосся на спині може викликати вростання волосся. Чоловіки часто віддають перевагу лазерній епіляції спини, яка проводиться як для естетики, так і для здоров’я. Кількість меланіну висока в товстих і глибоко розташованих назад волосках. Таким чином, ефективність лазерної епіляції в зоні також вище. Використання діодних лазерів в області спини поширене.
 • Лазерна епіляція в області потилиці:  ріст волосся від волосяних фолікулів до задньої частини небажаний, особливо чоловікам через естетичні та гігієнічні проблеми. Через тонкість волосся в області потилиці може знадобитися до 10 сеансів, щоб повністю очистити цю ділянку волосся. У жінок цього регіону також можна спостерігати ріст волосся. Лазерна епіляція може бути неефективною, якщо волосся в цій області дуже тонкі.
 • Лазерна епіляція  в області шиї : випадання волосся і акне поширені в області шиї, яка вважається зоною гоління у чоловіків. Під час гоління традиційними методами шкіра може час від часу подразнюватися та порізатися. За допомогою лазерної епіляції можна зменшити кількість волосся на ділянці або повністю знищити його.
 • Лазерна епіляція на  обличчі: видалення волосся на обличчі може бути генетичним або спричинено гормональними порушеннями. Тому у жінок з волоссям на обличчі в першу чергу необхідно перевірити рівень гормонів і лікувати наявне захворювання, якщо воно є. Якщо волосся на обличчі є генетичним, то волосся на ділянці можна видалити за допомогою діодного лазера під час епіляції цієї ділянки.
 • Лазерна епіляція зони вусів:  навіть тонкі волоски в цій області можуть час від часу викликати у людини дискомфорт. Тонкі і світлі волоски області можуть призвести до подовження періоду лазерної епіляції області вусів. Епіляція цієї зони займає приблизно 10 сеансів.
 • Лазерне видалення волосся в області підборіддя:  як і волосся на обличчі, ріст волосся в області підборіддя також може бути гормональним. Тому людині рекомендується спочатку пройти обстеження здоров’я. У випадках, коли в області підборіддя спостерігається поширений ріст волосся, нанесення може зайняти до 10 сеансів.
Читайте також:  Европейский Союз продлил период защиты беженцев из Украины до 2025 года

Яка тривалість і інтервали сеансів лазерної епіляції?

Оскільки під час застосування лазерної епіляції волоски на ділянці мають різну довжину, ефективність лазера також різна. З цієї причини неможливо видалити всі волоски на цій ділянці за одне застосування за один сеанс. Структура тіла, гормональний баланс і відмінності типу шкіри також впливають на час застосування. Тривалість сеансу також залежить від ширини зони, що підлягає обробці. У той час як лазерна епіляція верхньої губи займає секунди, для всього обличчя вона займає близько 10 хвилин. Або, хоча для обох ніг потрібно близько 1,5 години, пахви та зони бікіні можна завершити за 15 хвилин, а чоловічу спину – приблизно за 40 хвилин. Інтервали застосування також відрізняються через ті самі фактори. Однак інтервали між сеансами зазвичай становлять близько півтора місяців.

Скільки сеансів займає лазерна епіляція?

Лазерна епіляція, ефективна як для чоловіків, так і для жінок, – це видалення небажаного волосся на тілі, яке викликає естетичне занепокоєння за допомогою лазерного апарату. Ефективність лазерної епіляції залежить від фізичної та гормональної структури людини, кольору шкіри та волосся, а також від жорсткості волосся в зоні обробки. На такі зони, як пахви, гомілки та зони бікіні, може знадобитися від 4 до 8 сеансів, тоді як на такі зони, як обличчя, руки та спина, може знадобитися від 6 до 12 сеансів. Іншими словами, речовина під назвою меланін, яка надає колір волоссю, забезпечує краще поглинання лазерних променів. Тому темне волосся на тілі більше піддається впливу раптового тепла, що виділяється при лазерній епіляції. Просте використання лазерного променя дозволяє швидше руйнувати волосяний фолікул такого типу. Видалення світлого волосся на тілі за допомогою лазерної епіляції,Тому це складніше, ніж темні.

Які фактори впливають на успіх лазерної епіляції?

Вибір пристрою надзвичайно важливий для успішного застосування лазерної епіляції. Після підбору, зробленого за типом шкіри та волосся особи, проводиться лазерна епіляція. Іншими факторами, що впливають на успіх застосування лазерної епіляції, яку рекомендують застосовувати людям з достатніми знаннями в цій темі, є колір шкіри та волосся. Успіх лазерної епіляції безпосередньо залежить від кольору шкіри людини. Збільшення дози можна легко зробити людям зі світлим кольором шкіри. Колір і товщина волосся спричиняють різну ефективність лазерної епіляції від людини до людини. Лазерна епіляція більш ефективна для людей з темним волоссям. Людям зі світлим волоссям рекомендується робити епіляцію діодним лазером.Крім усього цього, вкрай важливо лікувати наявний дискомфорт у людини перед видаленням вростання волосся через гормональних причин за допомогою лазерної епіляції.

Що слід враховувати до і після лазерної епіляції

Перед лазерною епіляцією слід врахувати наступне:

 • Засмага на сонці або в солярії знижує ефективність лазера.
 • Перед тим як прийти на лазерну епіляцію, не слід використовувати такі засоби, як крем і масло.
 • За місяць до лазерної епіляції не можна застосовувати інший тип епіляції, а волосся слід нарощувати.
 • За добу до лазерної епіляції волоски потрібно зрізати бритвою і підготувати до нанесення.

На що слід звернути увагу після лазерної епіляції:

 • Поки область нанесення червона, її не можна піддавати сонцю.
 • Не слід заважати волоскам, що ростуть в області нанесення.
 • Слід стежити, щоб область нанесення не потіла.
 • Не можна використовувати такі пристрої, що виділяють тепло, наприклад гарячу воду, прання з волокнами та фен.
Читайте також:  ОБЗОР УМНЫХ ЧАСОВ HONOR WATCH 4 – МОЛОДЕЖНЫЙ ВАРИАНТ

Крім усього цього, важливо дотримуватися рекомендацій фахівця, який проводить лазерну епіляцію, а також ретельно і вчасно застосовувати кремоподібні методи лікування.

Колір шкіри при лазерній епіляції

Тип променя, який використовується для лазерної епіляції, більш ефективний для темних волосків у людей з білою шкірою, оскільки він легше чіпляється за темне волосся та коріння. Лазерний промінь легко вловлюється темними волосками, і його ефект посилюється. Це гарантує результат за більш короткий час. У лазерних аплікаціях, зроблених для людей зі смаглявою шкірою, лазерний промінь також може прилипнути до шкіри. Фахівці охолоджують шкіру перед епіляцією, щоб зберегти світло та захистити епідерміс, відомий як верхній шар шкіри. Якщо цього процесу не зробити, на шкірі можуть виникнути поверхневі опіки. Однак завдяки технології, що розвивається, і лазерним пристроям нового покоління, його можна безпечно застосовувати, коригуючи дозу навіть у бронзових, брюнетів і навіть темношкірих людей.

Чи є побічні ефекти лазерної епіляції?

Оскільки лазер, який використовується для лазерної епіляції, спрямований лише на волосяні фолікули, не пошкоджуючи підшкірну клітковину та потові залози, його використання надзвичайно безпечно. Однак під час застосування може відчуватися певний біль. На додаток до інших застосувань епіляції, після застосування лазерної епіляції може виникнути невелике почервоніння та набряк, які можна вважати безболісними. Креми, що містять стероїди, які застосовує ваш фахівець, швидко знімають ці скарги. Крім того, хоча спостерігаються такі побічні ефекти, як тонка кірка, гіпер- та гіпопігментація везикул, всі вони є тимчасовими ускладненнями.

Чи шкодить лазерна епіляція?

Лазерна епіляція впливає тільки на корінь волосся. Він спрямований на спалювання коренів, променюючи лазерне світло на пігмент меланіну в корені волосся. Найважливішою особливістю, яка відрізняє лазер від інших методів, є те, що він не пошкоджує тканини навколо волосся та його кореня. Тому після процедури не вимагає ніяких обмежень. Не залишає жодних плям і слідів, оскільки відповідні знімки роблять фахівці відповідними приладами. Хоча кажуть, що лазер, нанесений на область геніталій, небезпечний, він не завдає шкоди цій області, оскільки нанесення не проходить під шкіру. Він не має відомого зв’язку з раком шкіри. Немає доведеної шкоди лазерної епіляції в інших областях, де вона застосовується.

Чи є результати лазерної епіляції постійними?

Після завершення сеансів лазерної епіляції, яка дає швидкі та ефективні результати, ви повністю позбудетеся від небажаного волосся і волосся. Завдяки лазерній епіляції, яка руйнує волосяні фолікули шляхом випалювання, волосся не може знову рости. Однак для його ефективності, тривалості та здоров’я важливо, щоб фахівці з правильними пристроями.

Кому можна робити лазерну епіляцію?

Коли можна проводити лазерну епіляцію, залежить від дати першої менструації людини. Загалом, для початку лазерної епіляції людині рекомендується мати регулярні місячні протягом 2 років. Іншими словами, вік для початку лазерної епіляції – від 16 до 17 років. Таким чином, волосся людини максимально розвинене. Однак у випадках, коли є соціальні показання, лазерну епіляцію можна починати і в більш ранньому віці. Оскільки лазерна епіляція є індивідуальним застосуванням, вік початку також відрізняється від людини до людини.

Ви також можете повністю позбутися від небажаного волосся, звернувшись до фахівця.

Залишити відповідь