ESA Gaming запускає EasySwipe із Sisal в Італії

0

Компанія ESA Gaming стала останнім розробником, що розширюється на італійському ринку iGaming через Sisal. Компанія представить функцію EasySwipe, яка тепер буде доступна у висококласного оператора ставок та ігрових рішень у країні. EasySwipe включає відомі назви та опції, такі як Goal Mine та Basketball Mine, та класичні ігри, популярних серед гравців казино.

Однак ESA Gaming готує ще більше ігор, включаючи інноваційні геймплеї у стилі crash, такі як Rocket Racers, які ще знаходяться у розробці, але очікується, що вони з’являться на полицях iGaming найближчим часом. ESA Gaming пишається тим, що надає надлегкі ігри, які забезпечують надшвидку продуктивність та сесії. Їх можна зустріти в Слот Сити.

Гравці можуть переходити від однієї гри до іншої та не порушувати процес спортивних ставок, що є відмінним способом створення контенту для iGaming, який доповнює існуючий основний фокус, яким залишаються спортивні азартні ігри. Портфель EasySwipe має збільшити можливості перехресного продажу та гарантувати, що це не призведе до канібалізації сегментів, що є важливим напрямом зусиль щодо розвитку.

ESA Gaming і надалі фокусується на наданні першокласного досвіду, який, як доведено, є справедливим та викликає захоплення у аудиторії iGaming та спортивних ставок. Компанія продовжує розширюватись за межі Італії, але зміцнення позицій на ринку має велике значення.

Партнерство з Sisal стало добрим кроком уперед для компанії на ринку, пояснила Малфазі. Вона високо оцінила існуючу пропозицію Sisal, яка включає продукцію вищого класу. З цього моменту гравці Sisal також зможуть скористатися перевагами видатних та гідних продуктів ESA Gaming. Раніше цього місяця ESA Gaming розробила EasySwipe із BetShop у Греції.

Залишити відповідь