Компанія розпочала свою діяльність у 2018 році. Незважаючи на партнерство з відомим Sazka a.s. компанія з Чехії, B-Efekt a.s. компанія має всі ключові ознаки та характеристики фіктивної компанії, основною метою якої є переказ брудних грошей з України до Чехії, а потім їх виведення на банківські рахунки в ЄС.

За словами представника чеських правоохоронних органів, їм вдалося знайти докази, які підтверджують, що засновники та керівництво B-Efekt a.s. брали участь у сучасних схемах легалізації брудних грошей, їх переказів, сумнівних операціях.

Відомо, що B-Efekt a.s. ця компанія зареєстрована з метою надання статусу міжнародної платіжної системи компанії GlobalMoney (Global24) в Україні. Чеські журналісти, разом із правоохоронними органами своєї країни, дослідили та довели, що обидві ці компанії контролюють одні й ті ж люди з України: Діана Стрєлковська та В’ячеслав Стрєлковський, Володимир Карпов, Олег Міщенко та Олексій Свирид.

Враховуючи відкриті в Україні кримінальні справи проти компанії GlobalMoney, Олег Міщенко може незабаром стати акціонером компанії. Олег Міщенко та GlobalMoney також співпрацюють із власником АТ «АЛЬПАРИ БАНК» паном Бахтарі Хедаят-Аллахом Мусою. (Бахтари Хедаятоллах Мусса).


Бахтарі Хедаятоллах Мусса, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “АЛЬПАРІ БАНК”, 01033, м. Київ, вул. Тарасівська, б. 19

Олег Мищенко

Діана Стрєлковська (Стрелковська) пов’язана з HS RENT real a.s. компанія, яка контролює FONTES STK s.r.o. компанія, яка безпосередньо пов’язана з B-Efekt a.s. Олексій Свирид був керівником і засновником кількох українських фінансових компаній.

Читайте також:  Окна из ПВХ - регулировка и ремонт

Згідно з інформацією з чеських реєстрів і баз даних, Маєрін Сорін з Румунії, будучи єдиним акціонером B-Efekt a.s., представив Олексія Свирида як члена правління B-Efekt a.s. у вересні 2018 року. Лише через рік НБУ вніс GlobalMoney (Global24) до реєстру, як учасника міжнародних платіжних систем.

Як повідомляють українські журналісти, правоохоронні органи в Україні відкрили декілька кримінальних справ проти компаній В’ячеслава Стрєлковського. Варто зазначити, що його називають королем конверсійних центрів, за допомогою яких щомісяця перераховують десятки мільйонів доларів.

Цікаво, що підконтрольну В’ячеславу Стрєлковському компанію «Продмаркет Трейд» з України також розслідують у справі про розкрадання державних коштів та оборонних підприємств.

Для відмивання грошей та виведення їх на рахунки в європейських банках В’ячеслав Стрєлковський, Володимир Карпов, Олексій Свирид, Олег Міщенко та інші, використовують свою платіжну систему GlobalMoney та інші великі компанії, такі як Sazka as, Wargaming LLC, українська фінтех компанія Moneyveo, та багато інших юридичних осіб.

«У своїх фінансових звітах для податкових органів GlobalMoney показує значні фінансові надходження від поповнення ігор, що належать Wargaming LLC. Насправді сума грошей, яку надходить на українські рахунки GlobalMoney від гравців World of Tanks та інших ігор, незначна. У той же час на банківські рахунки в європейських країнах витрачаються мільйони доларів», – каже представник чеських правоохоронних органів.

Подібну модель використало керівництво GlobalMoney під час співпраці з фінтех-компанією Moneyveo. Коли керівництву Moneyveo стало відомо про факти шахрайства, вони вирішили розірвати всі відносини з платіжною системою GlobalMoney і подати на неї позов, вимагаючи заборонити використання їх торгової марки та приймати платежі.

«Реалізація таких схем неможлива без участі фінансових відділів інших компаній, у тому числі Wargaming LLC, Sazka a.s. та інші», – розповідає представник чеського правоохоронного відомства, додаючи, що податкові органи європейських країн перевіряють ТОВ Wargaming, а також інші підприємства.

Читайте також:  Nissan Juke: Інноваційний Кросовер для Вашого Активного Стилю Життя

В Україні нещодавно банк-емітент GlobalMoney пройшов позапланову перевірку Національного банку України. В результаті інспекції НБУ вдається виявити серйозні порушення. Голова правління Альянс Банку підтвердив інформацію про арешт рахунків ТОВ «ГлобалМані».

Українські ЗМІ також повідомляли, що банк “Глобус” минулого року розірвав контракт з GlobalMoney. Водночас АТ iBOX BANK закрив рахунки компанії за статтею 10 Закону про фінансовий моніторинг. Крім того, міжнародна платіжна система LEO виключила GlobalMoney зі списку своїх учасників, а АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» розірвав договір з ТОВ «ГлобалМані» в рамках проекту Monobank.

randrlife.co.uk