Прокат автомобілів – що треба знати

0

Без автомобіля зараз практично неможливо обійтись. Прості люди і великі фірми потребують машин. Але не у всіх ситуаціях вдасться використати своє авто. Наприклад, ви поїхали в іншу країну або в чуже місто і хочете відвідати їх пам’ятки на машині. У таких випадках допоможе автопрокат який можна знайти за посиланням https://rsg.kiev.ua.

Особливості послуги прокату авто

Перш ніж приступити до розгляду плюсів і мінусів прокату авто, потрібно розібратися, що є ця послуга і які у неї особливості.

Прокат автомобілів можна назвати орендою. І тут машина здається людині на певний термін без водія. Взяти авто в прокат можна на період від доби до декількох місяців (іноді навіть років).

Ця послуга з’явилася рівно сто років тому. Вперше авто було здано у прокат у США у 1916 році. Тоді Джо Саундерс, власник автомайстерні, здав у прокат Форд Т, попередньо встановивши на нього лічильник обліку пробігу. Саундерсу сподобалася така послуга, і він почав активно розвивати цей бізнес-напрямок. Вже через 9 років він мав 25 пунктів оренди авто в різних штатах. За кожну милю Саундерс брав із клієнтів 10 центів. Але велика депресія привела бізнесмена до банкрутства.

Однак початок було покладено. Після Другої світової війни почалося зростання економіки, що позначилося на сфері прокату авто. У 50-х роках з’явилися відомі компанії, які згодом стали найбільшими прокатними фірмами з представництвами в сотнях різних країн.

Звичайно, із серйозним запізненням, але все-таки ця послуга дісталася й України. Нині у багатьох великих містах є автопрокат. І поступово українці починають звикати до цієї послуги, адже це дуже зручно.

Умови прокату можуть різнитися у різних компаніях. Але суть загальна – компанія пропонує різні авто на різний термін. Клієнт підписує договір, оформляє страховку, вносить заставу, бере автомобіль, оплачує щодня оренди, встановлений день повертає машину.

Читайте також:  Проєкт «Цивільна безпека» / Civil Safety Academy

Переваги автопрокату

Тепер можна перейти до розгляду переваг прокату авто. А їх справді багато. Ось основні переваги автопрокату:

  1. Клієнту не потрібно купувати авто або виплачувати всю його вартість для вирішення своїх справ. Зазвичай у прокат беруть машину на незначний термін (найчастіше до одного тижня). Людина вирішує на зручному автомобілі свої справи та повертає машину назад. У такому разі набагато вигідніше скористатися послугами автопрокату, ніж купувати машину.
  2. Величезний вибір машин. Клієнт може взяти напрокат будь-яке авто, про яке він лише мріяв.
  3. Усі машини у хорошому стані, за це відповідає компанія-орендодавець. Тому поїздки принесуть лише задоволення. Клієнту не доведеться ремонтувати взяте в оренду авто. Достатньо просто заливати паливо.
  4. Досить проста та швидка процедура оформлення документів. Весь процес може зайняти до півгодини.
  5. Різна цінова політика. Взяти машину в прокат можуть усі люди з будь-яким статком. Тільки треба розуміти, що за представницькі машини доведеться заплатити набагато дорожче, ніж, наприклад, під час оренди бюджетного авто. Але при цьому компанії пропонують різні авто, щоб кожна людина могла підібрати машини відповідно до своїх фінансових можливостей.
  6. Прокат авто допоможе людям, які хочуть купити автомобіль, але не можуть вибрати модель. Вони зможуть поїздити різними машинами і самостійно зрозуміти всі їхні плюси та мінуси. Жодний тест-драйв не зможе зрівнятися з автопрокатом. У цьому випадку працівника автосалону в авто не буде, тому людина зможе оцінити можливості конкретного авто та зрозуміти, чи варто купувати аналогічну машину.
  7. Автопрокат сильно врятує в інших містах (особливо при подорожі на курорті). Наприклад, людина з сім’єю приїхала в якесь курортне місто і хоче подивитися на його визначні пам’ятки. Пошук цікавих місць може зайняти багато часу та грошей (якщо їздити на таксі). Якщо взяти напрокат машину, цих проблем можна позбутися. Зазвичай всі автомобілі обладнані навігаційною системою, за допомогою якої можна швидко знайти потрібну адресу.
  8. Свобода. При оренді авто клієнт нічим не обтяжений. Він може вільно розпоряджатися особистим часом. Він може їздити у різні місця зі своїми близькими людьми. При цьому сторонніх людей у ​​машині не буде.
  9. Автопрокат може подарувати незабутні емоції, якщо взяти шикарну машину, яку раніше бачили лише на фотографіях, та покататися на ній. За скромну плату можна отримати задоволення від водіння, емоційне розвантаження та безліч позитивних емоцій. У цьому випадку можна навіть трохи заощадити, якщо поділити орендну плату на своїх друзів і кататися на дорогому автомобілі з ними.
  10. Мінімальні обмеження. Ця послуга доступна практично кожному. Достатньо мати паспорт, посвідчення водія та мінімальний стаж.

Залишити відповідь