Андрій Стріхарський – розслідування незаконної діяльності рейдера та розпильшика “зеленої” влади

16 січня відбулось рейдерське захоплення ДП «Київський завод Імпульс». Унікального підприємства яке виробляє комплектуючі для протезів та продає свою продукцію не тільки в Україні, а ще і відправляє вироби на експорт. Про це повідомив блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко.

Захоплення проходило за такою схемою. В мінсоцполітики призначили нового директора, що одразу судом визнано незаконним. Після цього «новий директор» «звільнив» або «скоротив» співробітників та зупинив виробництво. А приміщення захопила приватна охоронна фірма. Звісно всі ці дії незаконно призначеного керівника також є не законними. – повідомляє Бондаренко

Зараз працівники не мають можливості потрапити в приміщення, а обладнання яке коштує десятки мільйонів знаходиться під контролем у невідомих осіб.

Щоб розібратись, хто стоїть за рейдерським захопленням  працівники підприємства разом з поліцією поспілкувались з одним з охоронців які захопили виробництво.

ВІДЕО РОЗСЛІДУВАННЯ:

Отже охоронець повідомив, що керує захопленням керівник підприємства «Статус буд» – Андрій Петрович (народний депутат) фамілію він не знає, він і дає інструкції. А ще в нього «Поділ Плаза».

Давайте розберемось, хто ж такий той Андрій Петрович (народний депутат) підприємство «Статус Буд» в якого Поділ Плаза.

Абсолютно не складно зрозуміти що мова йде про Андрія Петровича Стріхарського – народного депутата від «Слуги Народу». А Поділ Плаза про яку говорить охоронець це ЖК Поділ Плаза & Резиденс – Житловий комплекс бізнес-класу від девелоперської компанії STATUS GROUP. Саме Андрій Петрович Стріхарський був засновником і директором ТОВ «Компанія «Статус Групп», яку перереєстрували на іншу особу після його обрання до парламенту. Зрозуміло що всі ці так звані перереєстрації – фікція, хто реально керує компанією та володіє бізнесом ви почули від охоронця.

Читайте також:  Поймать “Звезду”: кто хочет прибрать к рукам казенный завод в Шостке

Взагалі «слуга» Стріхарський це відомий «тендерний розпільщик» ще з часів Януковича. Можемо згадати скандальний тендер 2013 року коли «Київзеленбуд» уклало угоду з ТОВ «Укрпроектреконструкція» Стріхарського на реконструкцію парку Партизанської Слави у Дарницькому районі вартістю 1,08 млн грн. Це коли доллар ще по 8 був. …. А змагалась з фірмою Сріхарського інша фірма Стріхарського «Березнякижитлобуд». Отже Стріхарський з київськими чиновниками тоді «розпиляли» більше 125 000$.

Взагалі Київзеленбуд для Стріхарського це дуже цінний ресурс. Тільки одна його фірма «Березнякижитлобуд» отримала підрядів на 36,45 млн грн ще по старому курсу – 8 гривень за доллар. Тобто більше 4,5 млн. $. Непогано, чи не правда?

І це тільки одна фірма! А ще є інші фірми. Наприклад 16 жовтня 2013 року за результатами тендеру Київзеленбуд уклалав угоду з ТОВ «Укрпроектреконструкція» Стріхарського на реконструкцію  паркової зони навколо озера «Тельбін» у Дніпровському районі. Вартість угоди склала 2,49 млн грн. Ще один тендер від «Київзеленбуду» для ТОВ «Укрпроектреконструкція» Стріхарського в тому ж 2013 році на другу чергу реконструкції парку «Кіото» у Деснянському районі за 5,67 млн грн. І знову єдиним допущеним до участі конкурентом фірми з різницею в 0,6% було ТОВ «БІК «Березнякижитлобуд» тогож Стріхарського. Тільки за 2013 рік ТОВ «Укрпроектреконструкція» «навигравала» таким чином тендерів на 18,22 млн грн. тобто на майже на 2,3 млн.$

А всього за 2013 рік його дві фірми розпилили тендерів близько на 6,85 млн. долларів.

Коли Стріхарському стало мало Києва він вирішив податись у Вишневе. Де чудово розпиляв 7,5 мільйонів грн. на влаштування футбольного поля. І знову та сама схема. Конкурують між собою дві фірми Стріхарського. ТОВ «Укрпроектреконструкція»  та  єдина допущена до участі конкурсі  ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Березнякижитлобуд» все того ж Андрія Стріхарського, яке виграло тендер та отримало підряд вартістю 7,47 млн грн. на влаштування футбольного поля.

Думаю ви зрозуміли що ми маємо справу з аферистом вищого гатунку.

Згодом Стріхарський переключається на будівництво та потрапляє в безліч скандалів по махінаціям з документами та дозволами. Наприклад нашумівший скандал коли наш тендерний розпильщик, вже збудувавши висотку на Осокорках, почав ладнати під неї земельні документи Йдеться про багатоповерхівку по вулиці Завальна.

Читайте також:  Борислав Береза уже давно лоббирует интересы крупнейшего российского системного интегратора!

Ставши народним депутатом Сріхарський для своїх махінацій отримав ще більше можливостей. Він входить в тимчасову слідчу комісію по розслідуванні корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (ДАБІ).

Читайте також:  Корупція під носом президента-2. Чому президент так нервує через Татарова і Микитася

Уявляєте, корупціонер який звик проводити махінації у будівництві починає розслідувати корупцію в органах контролю за цим будівництвом. Як кажуть щуку кинули у річку. І як результат ще один гучний скандал.

ДАБІ корупційну діяльність якої розслідує «Слуга» Стріхарський, видає дозвіл на будівництво ЖК за адресою вул. Глибочицька, 79-97, в межах історичного ареалу столиці, хоча в Міністерстві культури і інформаційної політики, а також в Київській міськдержадміністрації підтвердили, що не погоджували виконання будь-яких робіт за цією адресою. А замовником будівництва зазначеного ЖК виступає Управління справами Апарату Верховної Ради, генпідрядником – компанія «слуги» Стріхарського Status Group.

Махінації Стріхарського чисельні та різноманітні. Наприклад в Дарницькому районі на комунальних землях закладу освіти проводиться “Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу з торгівельними приміщеннями, об’єктами соціального призначення в складі багатофункціонального комплексу за адресою: Харківське шосе, 210.

Зверніть увагу, що об’єкт більше схож на житлові будинки. І навіть у паспорті будівництва вказано кількість квартир в цьому “спортивно-оздоровчому комплексі”.

А ота маленька будівля на передньому плані – навчальний заклад, Одеська юридична академія…

«Слугу» Стрихарського нічного не зупиняє. Тепер він вирішив знищити унікальне виробництво – Київський завод Імпульс та забудувати його новобудовами. А чому ні? З такими можливостями. Він же тепер народний депутат «Слуга Народу», да і ще борець з корупцією в ДАБІ. Йому тепер всі двері відкриті.

Leave a Reply