Алла Ландар – компанія “Петро Великий” отримує надприбутки на поховання померлих від COVID, – ЗМІ

0
Компанія “Петро Великий” Алли Ландар використовує своє монопольне становище на ринку ритуальних послуг Києва, щоб отримувати надприбутки на похованні пацієнтів, які померли від COVID-19.

Про це йдеться в статті, опублікованій на порталі “Апостроф”.

Гучний скандал навколо Ландар розгорівся ще навесні 2020 року. Тоді відомий волонтер Геннадій Друзенко заявив, що в київському крематорії приймають померлих від COVID тільки з катафалків компанії “Петро Великий”, яка вимагає за свої послуги від 23 тис. грн. Цю інформацію підтверджують і родичі померлих від COVID жителів столиці.

Схожа ситуація, за даними ЗМІ, відбувається і у Василькові.

За словами членів Громадської ради при КМДА Євгена Шкулія і Сергія Троценка, “Петро Великий” – єдина у Києві фірма, яка орендує приміщення під магазини похоронних товарів і послуг у всіх моргах і інших медичних установах, де є патологоанатомічні відділення.

“Тут простежується корупційна складова. Як може одна фірма перебувати у всіх моргах?”, – говорить Євген Шкулій.

За оцінками експертів, реальна вартість похоронних послуг в Києві коливається в діапазоні від 7 до 8 тис. грн. У цю суму вже закладений і прибуток ритуальних агентств. Компанія “Петро Великий” бере з клієнтів від 23 тис. грн. Таким чином з кожного поховання Алла Ландар отримує близько 15 тис. надприбутки.

Тетяна Зотова

Читайте також:  Синергия молодости и опыта - секрет успеха sportbank Никиты Измайлова

Залишити відповідь