Поки Lviv hotel не світовий бренд, але в Європі цінується

0

Популярність заїжджих дворів на околицях Львова відображена в сотнях літературних творів. На дворі Тіток, та марка Lviv hotel майже дотяглася до світової популярності, залишилося ідентифікувати локації, які давно відомі світовому кінематографу.

Як тільки не перевернули Lviv hotel у кіно

У кіноляпах блокбастерів із США львівські локації впевнено тримають 3-е місце, не дотягуючись до Куби, що межує з Флоридою та поступаючись угорським пейзажам, де знімали натурні види Угорщини, а не Чорногорії.

Тим не менш (після прем’єр, 5 Оскарів та інших кінонагород), Львів додав собі очок у сенсі пам’яток:

  • Дещо з життя вампірів з автентичним антуражем;
  • Артефакти, що збереглися та дбайливо охороняються державою;
  • Можливість побачити, як виглядають схили, на яких ледь не зганьбився Джеймс Бонд.

Готельєри Львова чуйно реагують на тенденції, які змушують людину вирушити до іншої країни за пошуком нових вражень. Зауважимо, інтуїтивно вони починають робити найкращі пропозиції, що підвищує популярність Львівщини як місця з найкращими локаціями для соціальних мереж. Зрозуміло, до найкращих видів можна дістатися самостійно, такі спроби варті поваги, але ціна питання зростає у міру віддалення від цивілізованих місць.

Родзинка пропозицій у знанні місцевості, півгодини пішки і ви на дикому стрімчаку. Зростання фоловерів гарантоване, і ніхто не дізнається, що ви приїхали у комфортабельному автобусі, а пригоду спланували на сайті платформи онлайн бронювання.

Які занурення в історію обіцяє готель Асторія Львів

Чи знаєте ви, що цей заїжджий двір, збудований у 1914 році як «Притулок комедіантів», тобто для проживання артистів театру та балету? Будував його польський архітектор Тадеуш Гардель, і після демонтажу лісів жителі вимагали знести це «убожество», яке стало символом модерну та новим словом в архітектурі.

Читайте також:  Центр «Три Стихії» - широкий вибір тренажерів

Розташований у центрі Львова, готель виходив на тракт, що веде до столиці, і багато років називався «Київ». Історична назва повернулася лише у 2013 р., з ним зросла кількість згадок у соціальних мережах та на платформах-агрегаторах онлайн бронювання.

Асторія Львів зайняла відповідне місце серед готелів, які задають тон готельєрам України.

Розкішне місце розташування, путівник за найкращими місцями Львова для мешканців (більше 75% екскурсій безкоштовно). Безкоштовні трансфери з аеропорту (тут адміністратори небагато втратили, до аеропорту ~ 8 км.) Музеї, прогулянки, парковка для автовласників, сейф в номері, високошвидкісний Інтернет і (платно) можливість відредагувати зроблені фото, щоб вразити фоловерів.

Єдина проблема – не вистачає Львову морської берегової лінії та пляжів, хоча б галькових. Всі інші переваги комфортної відпустки львівські готельєри задіяли. Не сумніваємося, вигадають і інші. А тим часом на платформах агрегаторів онлайн бронювання вже є пропозиції, ціна яких мінімальна, а враження гарантовані.

Не пропустіть, Lviv hotel – бренд майже світового масштабу.

Залишити відповідь