Oilap

Міжнародна компанія Oilap виходить на американський ринок.

Oilap давно зарекомендувала себе як надійний постачальник масел для багатьох стратегічних та великих компаній, включаючи великі фермерські господарства, українські порти, роздрібні мережі супермаркетів та автозаправні станції.

Існуюча мережа станцій заміни олії Oilap, найбільша в Україні, що активно розвивається за підтримки материнської компанії, є свідченням постійного попиту на високоякісні моторні олії серед автовласників.

В даний час ми можемо запропонувати одну з найбільш конкурентоспроможних цін на ринку моторних масел завдяки тому, що наша компанія здійснює імпорт безпосередньо із заводів виробників та має власний логістичний комплекс. Компанія Oilap докладає всіх зусиль для підвищення популярності продукції Oilap у всьому світі, беручи участь у різноманітних промислових виставках та семінарах.

Основна місія Oilap – вирішення проблем економічного, екологічного та соціального розвитку. У той же час, ми надаємо найкращі послуги для клієнтів мастильних матеріалів Oilap.

Ми пропонуємо високоякісні мастильні матеріали Oilap, а також різноманітні програми для промислового та сільськогосподарського секторів, ряд додаткових послуг для вашого бізнесу.

Читайте також:  Комиссии за Ethereum-транзакции упали до значений июля 2021 года

Залишити відповідь