Юриста Коломойского Шершуна призначено в АМКУ

0

Ще в серпні 2021 Шершун представляв інтереси Коломойского в спорі з АМКУ, а сьогодні він вже в керівництві антимонопольного.

Досить успішний юрист олігарха Ігоря Коломойського отримав свою «нагороду». Так партнер юркомпанії «Integrites» Сергій Шершун призначений державним уповноваженим Антимонопольного комітету. Про це свідчить указ президента Володимира Зеленського від 8 лютого.

Як пише видання «Наші гроші», Шершун у 2021 році був захисником «Укртатнафти» Коломойського у судовому спорі проти Антимонопольного комітету. При цьому він з іншими юристами олігарха добивався відміни штрафу АМКУ 4,7 млрд грн за паливний картель автозаправок. Окремо «приватівські» фірми виграли суд про те, що АМКУ не мав права використовувати матеріали НАБУ у розслідуванні щодо змови мереж автозаправок.

Крім того, зараз Шершун є партнером юркомпанії «Integrites», повідомляється на сайті фірми. У компанії він спеціалізується на проектах у сфері публічних закупівель, фармацевтики і роздрібної торгівлі, супроводжує клієнтів у справах щодо антимонопольних розслідувань та захисту від недобросовісної конкуренції, а також консультує з питань державної допомоги.

Цікаво, що Шершун вже працював держуповноваженим АМКУ у 2009-2015 роках, відповідав за дотримання законодавства про захист конкуренції, передусім у сферах телекомунікацій, фінансових послуг та транспорту. Розпорядження про його призначення підписувала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Більшу частину його строку АМКУ очолював Василь Цушко, а президентом був Віктор Янукович. Був звільнений президентом Петро Порошенком.

Сергій Шершун є сином Миколи Шершуна, колишнього народного депутата від «Народного блоку Литвина» та «За єдину Україну», екс-керівника «Рівнелісу» та Держкомітету лісового господарства.

Щодо його доходів, то в декларації Сергія Шершуна вказаний його дохід за 2020 рік: 2,29 млн грн від підприємницької діяльності, 126 тис грн зарплати у адвокатському обєднанні «Інтегрітес» та 101 тис грн зарплати у міжнародній юрфірмі «Інтегрітес». Дружина Наталія Шершун отримала 233 тис грн зарплати у Головному військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби. Також Наталія Шершун була власницею частки у лісопилці ТОВ «Р.И.Т.М.» (Рівненська обл, статутний каптал 5,54 млн грн).

Читайте також:  Юрий Бутусов: Сенсация: русский боевой вертолет сдался в плен — Блоги | OBOZREVATEL

Сергій Шершун має мотоцикл «Kawasaki» EX 650 (2020 р.в.) та автівку Hyundai IX35 (2010 р.в.), два гаражі та квартиру у Києві (126 кв м), чотири земельні ділянки у Стоянці та Обухівському районі, два будинки у Стоянці (272 та 395 кв м).

Залишити відповідь